כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מכרזים ממשלתיים

בקשה לקבלת מידע R.F.I. בעניין קבלת שירותי ניהול ביצוע הליכי פירוק והקמה, וכן שירותי בקרה על הוועדות המקומיות והמרחביות לתכנון ולבניה

18/05/2008

משרד הפנים- מינהל התכנון יוצא בבקשה לקבלת מידע R.F.I. בעניין קבלת שירותי ניהול ביצוע הליכי פירוק והקמה, וכן שירותי בקרה על הוועדות המקומיות והמרחביות לתכנון ולבניה מספר 26/2008

1.  משרד הפנים מעוניין לבחון אפשרות לעריכת מכרז לשם התקשרות עם גוף, אחד או יותר, וזאת לצורך קבלת שירותי ניהול ביצוע הליכי פירוק והקמה של וועדות מרחביות ומקומיות לתכנון ולבניה, וכן לצורך ביצוע בקרה על תהליך זה ובקרה שוטפת על פעילותן השוטפת של כלל הוועדות המקומיות והמרחביות.

2. במסגרת פניה זו, מעוניין המשרד לקבל כל אינפורמציה הרלוונטית לקיומו של ההליך כאמור, ובפרט מידע אודות גופים אשר עשוי להיות להם עניין בהשתתפות בהליך זה, אם וכאשר ייערך.

3. לאור האמור לעיל, כל גוף אשר עשוי להיות לו עניין כאמור, או כל אדם או גורם אחר המעוניין להביע עמדתו בנושא, מוזמן לפנות בכתב למשרד באמצעות מענה לבקשה, כמפורט בפניה זו.

4. יודגש כי המשרד טרם החליט אם לפרסם מכרז כאמור, והתקשרות המשרד לביצוע השירותים בהתאם לפניה זו כפופה, בין היתר, גם לקיומו של תקציב זמין לנושא. פנייה זו אינה בבחינת הזמנה להציע הצעות, אינה חלק מהליכי מכרז וההצעות שיוגשו במסגרתה לא יהוו בסיס להתקשרות עם המגישים. מטרת הפנייה הינה לקבלת מידע בלבד ובעקבותיה ישקול המשרד את המשך פעולותיו.

5.  פירוט בנוגע למידע המבוקש ושאר ההנחיות המנהליות בנדון, לרבות פירוט השירותים הנדרשים ואופן המענה לבקשה מצוי במסמכי הבקשה לקבלת מידע, המתפרסמים באתר משרד הפנים/ מינהל התכנון, בכתובת: /tichnunwww.moin.gov.il

6. את מסמכי הבקשה לקבלת מידע ניתן לקבל גם באגף לפיתוח ובקרה מקצועיים, מינהל התכנון, משרד הפנים, ברח' קפלן 2, ירושלים, 91061, קריית הממשלה, קומה 3.

7. שאלות הבהרה תועברנה בכתב בלבד לאדר' דורון דרוקמן, מנהל האגף לפיתוח ובקרה, מינהל התכנון, באמצעות הפקס בלבד כמפורט במסמכי הבקשה לקבלת מידע, וזאת עד לתאריך 10.6.2008.

מועד אחרון להגשת הצעות: 13.7.2008, שעה 12:00, בכתובת לעיל.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.