כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

ד"ש מהקוקפיט

4/01/2008

קרן השקעות חרדית השקיעה ב"נטרון", המצאה ישראלית מבית המרכז הישראלי לממציאים בבעלות אביב צידון ויוסף שניידר. סכום ההשקעה : 1.5 מיליון ₪ לפי שווי חברה 13 מיליון ₪.

הרמת כוסית חגיגית התקיימה השבוע במשרדי חברת "ICOI - המרכז הישראלי לממציאים בשיטת שניידר" לרגל שיתוף פעולה עסקי בין קרן השקעות חרדית "בשלווה" בראשותו של איש העסקים החרדי יוסף בוימגערטאן לבין חברת ההשקעות בהמצאות ומיזמים ICOI  בבעלותם של אביב צידון ויוסף שניידר.

חברת "בשלווה" רכשה בסכום של 1.5 מיליון ₪ עשרה אחוזים במוצר "נטרון" לפי שווי של 13 מיליון ₪.

נטרון הוא מוצר חכם שפותח והומצא ע"י שני ישראלים במטרה להעניק חוויית על בעבודה מול מחשב, המוצר מאפשר באמצעות ישיבה בסביבה חללית לעבוד שעות מרובות על מחשב הודות למערכת הידראולית משוכללת של מנועים חשמליים המורכבים על המושב המתוכנן כמושב של מטוס אף.16 ומאפשר שליטה ובקרה על זוויות המסך והמקלדת ובנוסף מותקנים על המושב מערכות עיסוי המציעות מגוון עיסויים תוך כדי עבודה על המחשב.

כ 500 אלף דולר הושקעו בפיתוח הנטרון שמכר עד היום כ 300 יחידות בעלות של 1800 דולר ליחידה וזאת רק במסגרת של שיווק מצומצם ונקודתי בעיקר בארה"ב.

אביב צידון, טייס קרב, ציין כי בפעם הראשונה שישב במטוס קרב שאל את עצמו לגבי תנוחת הישיבה, בהמשך גילה כי זו התנוחה הבריאה והטובה ביותר שמחלקת את משקל הגוף באופן נכון אף על פי שהישיבה ניראת במבט ראשון קצת מוזרה, הנטרון מזכיר את צורת הישיבה.

הנטרון הוא מוצר מהפכני המשנה באופן דרמטי את סביבת כסא העבודה על מחשב שהכרנו עד היום מציינים ממציאי המוצר, לשמחתנו הוא אושר ע"י אורטופדים ומומלץ כפותר בעיות גב וברכיים בישיבה ממושכת על מחשב

בני דזן מנהל חברת הניהול וההשקעות של אביב צידון ויוסף שניידר ציין כי בשנת 2008 צפוי גיוס של ארבעה מיליון דולר לטובת השקעה בהמצאות טכנולוגיות הקשורות למרכז הישראלי לממציאים בשיטת שניידר. עוד מוסיף דזן : "גיוס ההשקעה נועד רק לצורך הון חוזר למטרת שיווק ומכירת המוצר בשווקי העולם. כרגע יש לחברה הזמנות בפינלנד, ישראל, ספרד וארה"ב ואנו צפויים להרחיב ב2008 את היקף הפעילות וההפצה למדינות נוספות בהם ישווק הנטרון.


 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.