כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

התאחדות התעשיינים תעניק לתעשייה האווירית ולמפעל תרמוקיר אותות הוקרה על הצטיינות ברכישת תשומות מתוצרת כחול-לבן לשנת 2007.

9/01/2008

התאחדות התעשיינים תעניק תעודות הוקרה על הצטיינות ברכש כחול-לבן לשנת 2007, לתעשייה האוירית, לתרמוקיר ולמובילים בתחום - בחברת החשמל, משטרת ישראל, והרכבת;

התעודות יוענקו ב-17 בינואר במסגרת האסיפה הכללית של התאחדות התעשיינים, במעמד אהוד אולמרט, ראש הממשלה; רוני בר-און, שר האוצר; ונשיא התאחדות התעשיינים, שרגא ברוש.

באירוע יוענקו גם 4 תעודות הוקרה אישיות על קידום נושא הרכש כחול-לבן ברמה הלאומית. התעודות יוענקו ל- יוסי שניר - מנכ"ל לשעבר של רכבת ישראל, על פעילות יוצאת דופן בהקפדה לרכוש מחברות מקומיות והן בפעילות מול החברות המוכרות לישראל במטרה להקים תשתיות תעשייתיות בארץ לנושא בניית הרכבות; לגד אבוטבול, ראש מדור אמל"ח במשטרת ישראל, על פעילותו כקצין האחראי להצטיידות היס"מים במשטרה, על היוזמה וההצלחה להסב רכש מחו"ל לרכישות מתוצרת הארץ; ליחזקאל סמוכה - מנהל המחלקה לקווי רשת עיליים בחברת החשמל ולעמאד פרג' ראש מדור כלים ושיטות עבודה במחלקה לקווי רשת עיליים בחברת החשמל, על יוזמתם, פעילותם והצלחתם בעידוד רכש מתוצרת כחול-לבן.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.