כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

אושר תקציב ועדת הבחירות המרכזית לכנסת הבאה לשנת 2008– 9.4 מיליון שקל .

9/01/2008

יו”ר ועדת הכספים, סטס מיסז`ניקוב: ”אישור התקציב בתקופת רגיעה מאפשר למנוע בזבוז כספי ציבור”

ועדת הכספים, בראשותו של סטס מיסז`ניקוב, אישרה אתמול, את תקציב ועדת הבחירות המרכזית לכנסת הבאה, ה – 18, בסך של 9.4 מיליון שקל. התקציב נמוך בכמיליון שקל מתקציב שנת 2007, שעמד על 10.4 מיליון.

התקציב כולל, בין היתר, סכום של 1.2 מיליון שקל להדפסות שונות, לעומת 100 אלף בלבד בשנת 2007, ירידה של כמיליון שקל בסעיף ציוד לקלפיות, והפחתה של כמיליון שקל נוספים בסעיף מיכון ומחשוב. בדברי ההסבר של ועדת הבחירות המרכזית נכתב כי הסכום להדפסות מיועד להדפסת 7 מיליון מעטפות הצבעה וכי הסכום המוקצב לציוד לקלפיות הופחת מאחר ומרבית הציוד כבר נרכש ומדובר בהשלמת ציוד בלבד כמו ציוד קלפי נייד וקלפיות לחו”ל.

מנכ”ל ועדת הבחירות המרכזית, תמר אדרי, אמרה בדיון כי לא מדובר בתקציב של שנת בחירות אלא תקציב עבודה שוטפת של צוות מצומצם, שנערך כדי להיות מוכן לבחירות בעת הצורך. לדבריה, ”אם יקבע תאריך לבחירות, נפנה בקשה נוספת לוועדת הכספים בדרישה לתוספות תקציביות”. עוד הוסיפה אדרי כי ספירת הקולות, שנערכת בימים שלאחר הבחירות, לא תתקיים בבניין הכנסת, על פי הודעה ממנכ”ל הכנסת, אבי בלשניקוב, וכי הם מחפשים מקום חלופי לביצוע פעולה זו.

יו”ר הוועדה, סטס מיסז`ניקוב, אמר בדיון כי ”אישור התקציב נועד לאפשר לועדת הבחירות המרכזית לפעול באופן שוטף, ללא שיש תאריך יעד שמרחף מעליה, ביעילות מרבית וללא בזבוז מיותר של כספי ציבור, העלול להיגרם בשעות של לחץ ודחיפות”.

בעקבות דרישת חלק מחברי הכנסת, החליט מיסז`ניקוב להזמין את מנכ”ל הכנסת, אבי בלשניקוב, על מנת לנסות ולפתור את סוגיית מיקום ספירת הקולות.

בדיון נכחו חברי הכנסת חיים אורון (ג`ומס), יעקב ליצמן, ניסן סלומיאנסקי, אמנון כהן, אבשלום (אבו) וילן, סופה לנדבר, אחמד טיבי, שלי יחימוביץ`, שי חרמש ומוחמד ברכה.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.