כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

סגן רוה"מ ושר התמ"ת אלי ישי נועד בסוף השבוע עם מנכ"ל טבע בסוגיית הקניין הרוחני

13/01/2008

סוכם על הצורך בשיתוף פעולה הדוק לטובת האינטרסים של מדינת ישראל ושמירה על התעשייה הישראלית.

לבקשת חברת טבע נפגש  בסוף השבוע  סגן רוה"מ ושר התמ"ת אלי ישי  בירושלים עם מנכ"ל חברת "טבע" שלמה ינאי . בפגישה השתתפו גם חיים הורביץ סמנכ"ל בכיר בטבע ויו"ר ענף התרופות הפרמצבטיות בהתאחדות התעשיינים וד"ר אהרון שוורץ סמנכ"ל  מיזמים יחודיים בחברה.

השר אלי ישי ציין בישיבה כי משרדו מקיים דיונים בשנה האחרונה עם נציגות הסחר האמריקאית (USTR) על מנת למצוא פתרון לטענות ארה"ב בסוגיות הנוגעות  להגנה על מידע בתיקי רישום והארכת תוקף פטנט.

מנכ"ל טבע שלמה ינאי אמר במהלך הישיבה כי הוא מבקש להבהיר שטבע מנהלת קשרי עבודה טובים עם משרד התמ"ת וכי הוא מברך על פעילות שר  התמ"ת לסיוע ושמירה על התעשייה הישראלית - תעשייה התורמת למדינה בייצור מקומות עבודה, בהגדלת היצוא ובשמירה על חוסנה הכלכלי של מדינת ישראל.

השר ישי ציין עוד כי הוא ומשרדו מייחסים חשיבות רבה לקידום התעשייה הישראלית ויחד עם זאת רואה משרד התמ"ת את הצורך בפעילות אשר תותאם למכלול האינטרסים של התעשייה והמחקר בארץ וכן רואה לנגד עיניו את מערכת היחסים עם הממשל והתעשייה בארה"ב.

השר ישי ציין כי מתקיימת עבודה בינמשרדית בה שותפים משרדי האוצר, הבריאות והמשפטים אשר בוחנים את מכלול הסוגיות הנוגעות לקניין הרוחני בתרופות.

בדיון שהתקיים היום סוכם על הצורך בשיתוף פעולה הדוק לטובת האינטרסים של מדינת ישראל ושמירה על התעשייה הישראלית וסוכם כי נציגי המינהל לסחר חוץ במשרד התמ"ת  יבואו בדברים עם ה-USTR על מנת לבדוק את מסגרת לפתרון אשר תיקח בחשבון גם את  צרכי התעשייה הישראלית.

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.