כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

טלדור כבלים ומערכות רוכשת את חטיבת התקשורת של סינרג'י בית שאן

24/01/2008

חברת טלדור כבלים ומערכות  הודיעה על רכישת חטיבת כבלי התקשורת של סינרג'י בבית שאן תמורת סכום של כ – 86 מיליון ₪. במידה וטלדור תצא להנפקה בתוך 6 שנים תשלם טלדור, בנוסף לתשלום שבוצע בעת הרכישה, 10% משווי החברה המונפק - פחות 40 מיליון $.
חברת טלדור כבלים ומערכות היא בבעלות משותפת של הקיבוצים עין דור וגשור (50%) ושל קרן ההשקעות המובילה טנא, אשר רכשה לאחרונה 50% מהבעלות בחברה. עידו דורי מרכז המשק בעין דור, מברך על העסקה ורואה בה הגשמת מהלך רחב, שהחל בקיבוץ ובמפעל לפני כ- 5 שנים.
עמיאל שדה, יו"ר הדירקטוריון של טלדור מסר כי, "המיזוג של שתי החברות הינו מהלך אסטרטגי משמעותי, אשר ירחיב וישלים את מגוון המוצרים של חברת טלדור". החברה עוסקת בייצור של כבלי תקשורת, מכשור ובקרה, העשויים מנחושת ומסיבים אופטיים. ובשיווקם בישראל ובשווקים הבינלאומיים. לחברה הממוזגת מחזור מכירות של למעלה מ-400 מיליון ₪ לשנה.
יעקב שלו, מנכ"ל טלדור, מסר כי, "החטיבה הנרכשת תמשיך את פעילותה במפעל בבית שאן במתכונתו הקיימת, ותמשיך להעסיק את כל עובדיו". הוא הביע את בטחונו בפיתוח עסקי החברה הממוזגת, ע"י הגדלת מספר הלקוחות וכן ע"י הרחבה משמעותית של פעילות היצוא של החברה.
עו"ד רונה ברגמן נוה, עו"ד לורנס שטרנהל ועו"ד נטלי אשכנזי ממשרד גרוס, קלינהנדלר, חודק, הלוי, גרינברג ושות' - יצגו את טלדור בעסקה. עו"ד ריצ'י רוברטס ועו"ד אורית שטונהל זלצמן ממשרד שיבולת - יצגו את סינרג'י.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.