כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

השתתפות שיא של מספר החברות הישראליות המציגות בתערוכת מובייל-וורלד 08' בברצלונה

3/02/2008

שיתוף הפעולה בין IMA ומכון הייצוא הישראלי יחד עם מינהל סחר חוץ, ומתימו"פ: 
ייצוג שיא של מעל ל-60 חברות טכנולוגיה ישראליות בתערוכת מובייל-וורלד בברצלונה, הנחשבת לתערוכה החשובה בעולם בתחום הסלולאר

• המתחם הישראלי הוקם בהשקעה כוללת של כ- 3.2 מיליון שקל וישתרע על פני שטח של 630 מ"ר
• התערוכה תתקיים בין ה- 11-14 בפברואר  בברצלונה וצפויים לבקר בה אלפי נציגים מהחברות המובילות בעולם
• IMA מדווחת כי במהלך ארבעת ימי התערוכה תואמו לחברות הישראליות למעלה מ- 1,400 פגישות עסקיות 
• המתחם הישראלי ממוקם ב – Hall 4 Floor 1


תצוגת עוצמה ישראלית: IMA (Israel mobile & Communication Association) בשיתוף עם מכון הייצוא הישראלי יחד עם מינהל סחר חוץ במשרד התמ"ת ומתימו"פ, יצאו השנה לתערוכת התקשורת מובייל וורלד '08 בברצלונה בראש קבוצה של למעלה מ-60 חברות ישראליות. החברות הישראליות יציגו כמידי שנה בביתן משותף, שכבר הפך להיות מוקד משיכה המוני לחברות הסלולר הגדולות בעולם המגיעות על מנת לאתר חידושים טכנולוגיים וליצור שיתופי פעולה עסקיים.

איל רשף, מייסד ומנכ"ל IMA, מסר כי "הנוכחות של החברות הישראליות בתערוכה, אשר רק גדלה משנה לשנה, מבליטה שוב את העוצמה הטכנולוגית והחדשנות שמציגה תעשיית הסלולר בישראל. הפתרונות שיציגו החברות הישראליות יתמקדו השנה בתחומי המולטימדיה ושירותי תוכן מתקדמים." 

מייקי יואלי סמנכ"ל מכון היצוא, מסר כי "החברות הישראליות מציגות פתרונות טכנולוגיים רלוונטים וטרנדיים לשוק הסלולאר האירופאי התחרותי כגון טלויזיה בסלולאר (MobileTV), התלכדות שירותי האינטרנט והסלולאר (Internet & Mobile Convergence), פלטפורמות לניהול תכנים (Content Management Platforms) ופרסום בסלולאר ((Mobile Advertising . פתרונות אלה מביאים לגידול ההכנסות של המפעילים הסלולארים והופך את החברות הישראליות לאטרקטיביות".

בנוסף, יואלי ציין כי: "שיתוף הפעולה בין הגופים המארגנים הביא לעליה של כ-50% במספר החברות הישראליות המשתתפות בתערוכה ביחס לשנים הקודמות."

הפעילות הישראלית במסגרת התערוכה מהווה את שיאה של פעילות שיווקית מקדימה שהציגה את המוצרים החדשים בפני לקוחות ושותפים ברחבי העולם. השנה הושם דגש על הכנת המוצרים להדגמה חיה במסגרת הדמו הטכנולוגי שהוקם בביתן הישראלי ולשיתופן של חברות הזנק ויצואנים קטנים לצידן של החברות המבוססות יותר. הניסיון מלמד שהשיווק המשותף מהווה גורם מרכזי בהצלחת החברות הישראליות להיחשף לכמה שיותר משתתפים חשובים, גורם שצוין לטובה על ידי חברות שלקחו חלק בביתן הישראלי בשנים הקודמות.

לדברי רשף, במסגרת התערוכה נשכרו שטחי ענק המשתרעים על פני 630 מ"ר עליהם יוקם המתחם הישראלי בהשקעה כוללת של 3.2 מיליון שקל. המתחם יכלול גם שטח ייעודי לפגישות עסקיות אישיות והעברת מצגות. לדבריו, במסגרת ההכנות IMA תיאמה לחברות המשתתפות פגישות עסקיות עם לקוחות ושותפים עסקיים מובילים בקרב שחקני תקשורת בולטים ובמהלך ארבעת ימי התערוכה צפויים להתקיים למעלה מ- 1,400 פגישות עסקיות. 

תערוכת מובייל-וורלד, שתיערך בברצלונה בתאריכים 11-14 בפברואר, נחשבת לאירוע החשוב ביותר בשוק התקשורת העולמי במהלכו חברות התקשורת הגדולות בעולם משיקות את מיטב החידושים הטכנולוגיים. התערוכה גם קובעת את הקו הטכנולוגי שיוביל את השנה הקרובה בדיונים ובפורומים שונים המתקיימים במהלך האירוע על ידי טובי המומחים בעולם.

משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה באמצעות המינהל לסחר חוץ במשרד התמ"ת היה מהגופים המייסדים לאירועי קידום התעשייה הישראלית בתערוכת GSM מאז שנת 2002.

בועז הירש, סמנכ"ל במשרד התמ"ת ומנהל מינהל סחר חוץ, מסר כי בשש השנים מאז נוצרו באמצעות הנספחים המסחריים קשרים אסטרטגיים ארוכי טווח עם חברות התקשורת המובילות באירופה שהסתיימו בעסקאות רבות. "הנספחים המסחריים יצרו קשרים טובים מאד עם מקבלי ההחלטות במפעילים השונים ובכך הם מבטיחים כי נציגים של אותם מפעילי תקשורת ואינטגרטורים מרכזים יבקרו בביתן הישראלי ויפגשו שם עם החברות הישראליות. השנה", הוסיף הירש,"שכפלנו את מודל ביתן הפגישות לתערוכת 'מדיקה' שבגרמניה ו'קומיוניק-אסיה' בסינגפור".

הירש מסר כי קרוב למחצית ממערך הנספחים של מדינת ישראל יהיה מעורב באירוע וכי "אנו מצפים שכמו בשנים הקודמות, נוכל לסייע לחשיפת מספר רב ככל הניתן של חברות ישראליות  בפני לקוחות בין לאומים רבים".

יאיר אמיתי מנכ"ל מתימו"פ, אמר כי "אנו מעמידים בפני החברות הישראליות את הפלטפורמה הטובה ביותר ליצירת שיתופי פעולה אסטרטגיים, עם ספקי תקשורת וחברות מובילות בשוק הסלולאר העולמי, באמצעות השתתפות בתכניות מו"פ משותפות, המאפשרות גם קבלת סיוע במימון ממשלתי ישראלי וזר."

רשימת החברות הישראליות המלאה מוצגת באתר IMA  www.imaworld.org ובאתר מכון הייצוא www.export.gov.il/gsm

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.