כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

חברת Ford ורשפ"ת חתמו שלשום על הסכם מסגרת לשיתוף פעולה תעשייתי

12/02/2008

(בתמונה מימין לשמאל: יוסי פורת - יועץ רכש גומלין של פורד בארץ, עו"ד בינה בר-און - מנכ"ל רשפ"ת,  נח מילר -מנהל שיווק ומכירות פורד ישראל, וצבי לשם - מנהל תחום רכב ברשפ''ת. צילום: יחסי ציבור, משרד התמ"ת)

הסכם חדש לשיתוף פעולה תעשייתי בישראל נחתם שלשום בין חברת Ford לבין הרשפ"ת.

זאת בהמשך להסכם קודם שנחתם בשנת 1998,  בתקופת זו פורד הכשירה יותר מ-12 ספקים חדשים לקווי הייצור שלה בארה"ב, גרמניה ואנגליה, וכן מספר טכנולוגיות חדשות בתחומי הרכב.

התעשיות הנהנות כוללות מגוון רחב של טכנולוגיות ומפעלים רבים ממוקמים באזורי פיתוח בצפון, בדרום הארץ ובקיבוצים. הספקים המובילים הם: תדיר-גן- עפולה עילית, אורטל- עמק בית שאן, ריאון- קיבוץ כברי, רבל- קיבוץ רביבים, ארקל- עמק בית שאן, רביב, ו-איי.אמ.סי- מפרץ חיפה., כמו כן חברות טכנולוגיות מובילות כמו טכנומטיקס, מוביל איי, קוגניטנס ויאמאר.

מנכ"ל הרשפ"ת, עו"ד בינה בר-און, מציינת, כי "פורד היא אחת החברות הבולטות במילוי התחייבות רכש גומלין, שמימושיה עולים בהרבה על התחייבויותיה.

עו"ד בר-און מוסיפה עוד, כי: "יש להעריך את נכונות פורד להמשיך בפעילות שתפ"ת בארץ למרות היקף התחייבויות קטן,  כמו כן יש להעריך את אנשי פורד בארץ, מר נח מילר מנהל המשרד בארץ ומר יוסי פורת, יועץ לנושא רכש גומלין על הפעילות המבורכת שלהם לפיתוח הספקים לפורד".

צבי לשם, המנהל והמפקח מטעם הרשפ"ת על פעילות רכש הגומלין ושיתוף הפעולה התעשייתי של פורד בישראל, ציין, כי ההסכם החדש נותן ביטוי לשביעות הרצון של פורד מהספקים הישראליים, וכן על היכולות הטכנולוגיות של הספקים.

מר נוח מילר, מנהל אזורי של פורד, הבהיר את השקפת החברה על רכישותיה מספקים בארץ ואמר: "עם זאת שישראל קטנה פיזית, ההיצע של ספקים איכותיים ובעיקר טכנולוגיות חדשניות  הינו גדול מאד, הרבה יותר משניתן לצפות, והיינו מחמיצים זאת לולא נוכחותנו בארץ" כמו כן הביע משאלתו לעוד הרבה שנים של פעילות שתפ"ת.

 

 

 

 

 


 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.