כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

מלם-תים נבחרה להטמיע את מערך המיחשוב של החברה לאיתור ולהשבת נכסים של נספי השואה

25/02/2008

מלם-תים נבחרה לבצע את פרויקט המחשוב בחברה לאיתור והשבת נכסים של נספי השואה.

החברה הוקמה מתוקף חוק נכסים של נספי השואה (השבה ליורשים והקדשה למטרות סיוע והנצחה) תשס"ו-2006, במטרה לעשות צדק עם הנספים בשואה ע"י איתור והשבת נכסי הנספים, המצויים בישראל, לבני משפחותיהם, זאת לאחר שנכסים אלו הוחזקו למעלה מ- 60 שנה בידי מוסדות שונים במדינת ישראל, ורק לאחרונה אותרו והועברו בחלקם לידי החברה.

במסגרת הפרויקט, מטמיעה מלם-תים מערך מחשוב, הכולל שרתי קבצים, אפליקציות, בסיסי נתונים ו- Web  של מיקרוסופט.

בנוסף מטמיעה מערך גיבוי מרכזי מבוסס Bright Store של CA ומערכת אבטחת מידע של סימנטק להגנת המערכת כולה מפני התקפות חיצוניות. מערך שלם זה מהווה פתרון כולל לצרכי מיחשוב החברה ומאפשר "לאכלס" את המידע הרב המצטבר בחברה, מידע הכולל למעלה מ- 67,000 שמות ונכסים, ביניהם חשבונות כספיים, נכסי נדל"ן, ניירות ערך ועוד.

"מלם-תים נבחרה לביצוע הפרויקט בשל הניסיון הרב, האמינות והמקצועיות שהיא מוכיחה לאורך השנים, תוך הצבת מטרה לספק מענה מהיר ומקצועי ללקוח. פרויקט זה נעשה תוך שימת דגש על הרגישות שבפעילות החברה ", כך מסר יוסי רוסנסקי, מנהל פרויקטים בקבוצת שירותי מומחה של מלם-תים.

דוד שוהם, מנהל אגף מערכות מידע וטכנולוגיות בחברה להשבת נכסים של נספי השואה: "בחרנו במלם-תים כספק ראשי לכל תשתיות החומרה וה-IT לאחר בחינת מספר חלופות ולאור המלצות חמות שקיבלנו על החברה כמובילה בתחומי פעילותה, הן ברמת הציוד והן ברמת השירות שהיא מספקת. לאור שביעות רצוננו מהפרויקט אנו בוחנים אפשרות נוספת לבצע עמה בקרוב גם פרויקט אחסון מרכזי".

עיקר פעילותה של החברה לאיתור והשבת נכסים של נספי השואה מכוונת להגשמת המטרות שלהלן: איתור הנכסים בישראל של הנספים בשואה והעברתם לידי החברה ולניהולה.

איתור יזום של היורשים של בעלי הנכסים (משפחות הנספים בשואה) והשבת הנכסים או שוויים ההוגן ליורשים. נכסים שלא ימצא להם יורש, ישמשו לסיוע לניצולי שואה נזקקים ולתמיכה במוסדות וגופים אשר מטרתם סיוע לניצולי השואה. הפרסום מאפשר למשפחות הנספים בשואה לאתר את הרכוש השייך למשפחה, ולהגיש בקשות להחזרת הרכוש.


אודות החברה:
 
 קבוצת מלם-תים, קבוצת המחשוב הגדולה בארץ, נסחרת בבורסת תל-אביב משנת 1983. בקבוצה למעלה מ- 2,500 עובדים, כשהמחזור השנתי שלה עומד על מעל 1.4 מיליארד ₪ לשנה. הקבוצה כוללת את החברות תים מחשבים ומערכות, מלם, אומניטק, קומטק ומקיט.

כתובת אתר החברה: www.team.co.il

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.