כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

ג'ון ברייס הדרכה משיקה סדרת קורסי הסמכה לפתרונות החדשים של מיקרוסופט בתחום התשתיות

28/02/2008

ג'ון ברייס הדרכה, חטיבת ההדרכה של  מטריקס, בשיתוף מיקרוסופט, יוצאת בסדרת קורסים חדשה המספקת לראשונה בישראל אפשרות לשדרג במהירות הסמכות  קודמות  בתחום תשתיות מיקרוסופט לגרסאות החדשות של המוצרים-Windows Server 2008 ו- Exchange Server 2007.

במסגרת הקורס החדשני, מקצועני IT המחזיקים בהסמכות Microsoft Certified Systems Administrators (MCSA) ו/או Microsoft Certified Systems Engineers (MCSE) ב- Windows Server 2003 יכולים כעת, לראשונה, לשדרג את כישוריהם והידע המקצועי שלהם להשגת הסמכת Microsoft Certified Technology Specialist (MCTS) ב- Windows Server 2008 וב- Exchange Server 2007. הכשרה זו מצטרפת לסדרת קורסים מתקדמים וחדישים בתחום תשתיות מיקרוסופט המובילה ג'ון ברייס יחד עם מיקרוסופט ישראל.

מסלול ההכשרה הייחודי מתוכנן ומנוהל על ידי  דניאל פטרי, מנהל תחום תשתיות מיקרוסופט ואבטחת מידע בג'ון ברייס הדרכה ומומחה בעל שם עולמי ו- MVP מטעם מיקרוסופט זו השנה הרביעית ברציפות בתחום תשתיות מיקרוסופט. פטרי מונה על ידי מיקרוסופט ישראל להוביל את תחום ההדרכה בנושאי Windows Server 2008 ו- Microsoft Virtualization בישראל.

לדברי דניאל פטרי, "הסמכות בנושא Windows Server 2008 הן חלק מהדור החדש של ההסמכות של מיקרוסופט, השמות דגש על כישורים וידע הרלוונטי לתחום מקצוע עיקרי. הסמכות אלו מאפשרות התמקדות ספציפית ויעילה יותר למנהלי רשת ומקצועני IT, ומאפשרות הוכחת ידע ויכולות התפורות בהתאם לצרכי העבודה.

עוד מוסיף פטרי כי בניגוד להסמכות משנים קודמות, הסמכות אלה עובדות לעומק הטכנולוגיה ולא לרוחבה, מה שמאפשר התמחות ייעודית בתחום המידע הרלוונטי בו מעוניין איש המקצוע להתמחות. דווקא בשל ריבוי המועמדים המתחרים על כל משרה טובה, חשוב למקצוען האמיתי להוכיח את יכולותיו ולהראות שהוא נמצא בדרגה אחת מעל כל שאר המתמודדים על התפקיד. לכן, הצגת הסמכות בנושאים מתקדמים שכאלה יכולה לעזור רבות להבליט את הייחודיות של המועמד".

פרטים נוספים אודות מסלולי ההכשרה זמינים באתר ג'ון ברייס: http://www.johnbryce.co.il/

ג'ון ברייס הדרכה – חטיבת ההדרכה של מטריקס הנה חברת הדרכה המובילה בישראל ובאירופה  בתחום הדרכת המחשוב וטכנולוגיית המידע , ובתחום הדרכת מיומנויות ניהול, שרות ומכירות. ג'ון ברייס הדרכה הנה מרכז הדרכה מורשה של חברות התוכנה והחומרה המובילות בשוק, כדוגמת:  Oracle,  Microsoft , IBM ,HP, CA ,Checkpoint BEA, Redhat, Business Objects  PeopleSoft, BMC Mercury,,  ועוד. לג'ון ברייס הדרכה פעילות ומרכזי הדרכה בכל רחבי אירופה. ג'ון ברייס הדרכה בע"מ, מכללת הי-טק הדרכה טכנולוגית בע"מ ומכללות הי-טק, מדיאטק (2002) בע"מ,  הנן בבעלות  מלאה של מטריקס  אי.טי בע"מ והן  חלק  מקבוצת מטריקס.

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.