כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

חברת NetApp הכריזה על פתרונות אחסון לסביבת Microsoft Windows Server 2008 ו-Microsoft SQL server 2008

3/03/2008

חברת NetApp הכריזה על פתרונות אחסון וניהול נתונים חדשים המיועדים לשלושה יישומים מרכזיים של חברת מיקרוסופט: Windows® Server 2008, Hyper-V ו-SQL Server 2008.

פתרונות אלו נועדו ללקוחות המשתמשים ב-Windows Server וב-SQL Server כבסיס לתשתיות הליבה שלהם במערכות בינה עסקית (BI), מחסני נתונים וביישומים חיוניים אחרים, הן בסביבה הפיזית והן בסביבה הוירטואלית.

פתרונות NetApp קיבלו את הסמכת מיקרוסופט, והם מאפשרים ללקוחות לבצע בקלות את המעבר ל-Windows Server 2008, Hyper-V ו-SQL Server 2008 תוך ניהול מערך אחסון פשוט, יעיל וחסכוני.

"מיקרוסופט שבעת רצון מאד מכך ששותפה מוערכת דוגמת NetApp תומכת ביישומי Windows Server 2008, Hyper-V ו-SQL Server 2008 באמצעות פתרונות חדשניים לאחסון ולניהול נתונים המיועדים ללקוחותינו," אמרה קים סונדרס, דירקטורית בכירה ב-SQL Server Marketing של מיקרוסופט.

"פתרונות האחסון של NetApp עבור Microsoft SQL Server, לרבות SnapManager for SQL Server, מסייעים ללקוחות ליהנות מהתכונות והיכולות של SQL Server 2008, עם תשתית אחסון למסדי נתונים המתאפיינת בגמישות ובזמינות גבוהה לתמיכה ביישומים החיוניים שלהם ובפלטפורמת הבינה העסקית".

 "ההסמכה של מיקרוסופט מעניקה ללקוחותינו את השקט הנפשי כי מערכות האחסון של NetApp עומדות בדרישות המחמירות ביותר שהציבה מיקרוסופט להתקני אחסון הנפרסים בפלטפורמת Windows Server 2008", אמר אלי לופז, דיירקטור טכני אזורי למערב ארופה ב-NetApp. "אנחנו גאים לספק פתרונות ניהול נתונים התומכים ב-Hyper-V, שהנו רכיב חיוני ב-Windows Server 2008.

פתרונות האחסון וניהול הנתונים של NetApp התומכים ב-Hyper-V מאפשרים ללקוחות לבצע תהליך וירטואליזציה בסביבת חלונות, אך גם וירטואליזציה של מערך האחסון, ומאפשרים ללקוחות ליהנות מיעילות, מביצועים ומגמישות משופרים בסביבות Windows Server הוירטואליות שלהם, אך גם בפתרונות האחסון ברשתות של NetApp".

"העבודה הצמודה עם מיקרוסופט מאפשרת ל-NetApp להרחיב את מגוון פתרונות האחסון המובילים שלנו גם לעבודה בסביבות SQL Server 2008, במטרה להגדיל את זמינות מסדי הנתונים ואת התפוקה ממנה נהנים לקוחותינו המשותפים". 

"NetApp מייעלת את ניהול האחסון באמצעות יכולות אוטומטיות לניהול נתונים, לניפוק מהיר של שטחי אחסון ולגיבוי והתאוששות של מאות מסדי נתונים השמורים בהתקנה אחת של SQL Server.

המידע זמין בצורה מרבית הודות לגיבויים כמעט מיידיים, להתאוששות מהירה של מסדי הנתונים, וליכולת לאחסן שיבוטים מקוונים מרובים של מסדי SQL Server תוך שימוש בקיבולת מזערית נוספת".

לפרטים נוספים אודות פתרונות האחסון וניהול הנתונים של NetApp עבור סביבות Windows, בקרו בכתבות www.netapp.com/solutions.

אודות NetApp
NetApp‎‏ היא המובילה העולמית בתחום הפתרונות לניהול נתונים המפשטים את המורכבות של עולם האחסון, הניהול, השימור ואבטחת הנתונים..

מאז ‏הקמתה ב-1992, NetApp‏ נחשבת החברה לחלוצה בתחום הטכנולוגיה, המוצרים והשותפויות העסקיות, המפשטים את ‏ניהול הנתונים בארגונים. ארגונים מובילים ברחבי העולם בוחרים ב- NetApp על מנת להפחית עלויות, לצמצם סיכונים ולאמץ תהליך שינוי החברה מעסיקה 6,600 עובדים והכנסותיה מגיעות ל- 2.8 מיליארד דולר.

לאחרונה זכתה NetApp  במספר עסקאות גדולות בישראל בין היתר בחברות בטבע, לאומי קארד, פניקס, בנק הפועלים, סיסקו, פראדיים אינטל פלא-פון ועוד.עד כה השקיעה NetApp בחברות אונארו, דקרו וטופיו שהוקמו על-ידי ישראליים כחצי מיליארד דולר.


 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.