כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

ביטוח ישיר במהלך חדשני וראשוני:מתחייבת במקרה של תביעת נזק לרכב כמו גם במקרה גניבה, להשלמת הטיפול בתביעה כולל החזר כספי בתוך 10 ימי עסקים

5/03/2008

המהלך של ביטוח ישיר הוא פריצת דרך ובעצם מקדים את המלצת אגף שוק ההון במשרד האוצר לאפשר לחברות הביטוח "רגולציה עצמית" ובכך לעודד את התחרות על ליבו של הלקוח.

ביטוח ישיר, מיטיבה את תנאי ההחזר ללקוחותיה, יוצאת במהלך שירותי בלעדי וראשון מסוגו בישראל: מתחייבת להשלמת הטיפול בתביעה ולהחזר כספי (בהתאם לבדיקת זכאות הלקוח ובתום מסירת כל המסמכים הנדרשים להשלמת הבדיקה) בגין תביעות ביטוח מקיף לרכב, בתוך 10 ימי עסקים בלבד. ההחזר יועבר לתובע בתוך 10 ימים ממועד הגשת התביעה והגשת כל המסמכים הדרושים. ההתחייבות היא להחזר במקרים של תביעות פוליסת מקיף הכוללות: נזק חלקי לרכב, אובדן גמור (טוטאל-לוס) לרכב כמו גם במקרה של גניבת רכב. יישומו של הנוהל החדש יחל על תביעות שהוגשו לאחר ה- 1 במרץ.

המהלך של ביטוח ישיר הוא פריצת דרך ומקדים את המלצת אגף שוק ההון במשרד האוצר לאפשר לחברות הביטוח "רגולציה עצמית" ובכך לעודד את התחרות על ליבו של הלקוח.  מדובר במהלך בו משפרת ביטוח ישיר את התנאים אותם קובע המפקח על הביטוח לפיהם חברות הביטוח מחויבות לתשלום פיצויי נזק או טוטאל-לוס שנגרם לרכב עקב תאונה תוך 30 יום מיום מסירת כל המסמכים הדרושים. עוד קובע המפקח כי בנושאי גניבה, מחוייבות חברות הביטוח להעביר הכספים רק לאחר 30 ימים בהם לא נמצא הרכב ו- 7 ימים מקבלת כל המסמכים.
 
רענן סעד, סמנכ"ל השיווק בביטוח ישיר, אומר כי אחוזי חידוש הפוליסה של לקוחות ביטוח ישיר הם מהגבוהים בענף. בסקרי שביעות רצון, כמו גם בתחומים אחרים, אותם עורכים גופים חיצוניים ואובייקטיבים זכתה החברה לא אחת בציונים גבוהים במיוחד. נתונים אלו נובעים בין השאר מתנאי השרות החדשניים אותם מציעה ביטוח ישיר ללקוחותיה. גם ההטבה החדשה היא ראשונית מסוגה, מדגיש סעד. מדובר במהלך שירותי חדשני שמטרתו לפני הכל היא להמשיך ולהיטיב עם לקוחותינו.

החזר כספי בתוך 10 ימים איך זה יעבוד?
לקוחות ביטוח ישיר אשר עברו תאונה ונגרם נזק לרכבם או הרכב הושבת (טוטאל-לוס) או נגנב, יפעילו את פוליסת ביטוח המקיף וייפתחו תביעה (תהליך שגרתי במקרים אלו). כאמור, לאחר מסירת כל המסמכים הנדרשים בפתיחת תביעה, ובכפוף לבדיקת זכאות הלקוח, יועברו כספי ההחזר בתוך 10 ימי עסקים.

השירות ניתן לכל מבוטחי ביטוח ישיר ללא הבדל בין לקוח חדש ולקוח מחדש וניתן כשירות ללקוח ולא כמבצע.

ביטוח ישיר נוסדה בתחילת שנות ה-90, ופועלת במספר תחומים מרכזיים: במסגרת ענף ביטוח כללי פועלת החברה בשלושה תחומי פעילות: תחום ביטוח רכב חובה, תחום ביטוח רכב רכוש ותחום ביטוח דירות רכוש. בתחום ביטוח חיים, עוסקת החברה בשיווק פוליסות ריסק, אובדן כושר עבודה, מחלות ותאונה, חסכון וביטוחי בריאות.  עוד מציעה החברה מוצרים נוספים בעסקי הביטוח הכללי ובהם: ביטוח עסק מקיף, ביטוח חבויות מעבידים וצד ג'.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור
תגובות
1. דליה (2/03/2011 15:17:26)

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.