כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

ענקית האשראי האמריקאית Wescom בחרה בפיתרון של SAS לשיפור ניהול סיכוני האשראי

5/03/2008

SAS, מובילה עולמית בבינה עסקית (BI), הכריזה כי חברת האשראי המובילה Wescom בחרה בפיתרון שלה לניהול סיכוני אשראי, שיסייע לה להציג תחזיות משופרות לתיקים והפסדי אשראי. בעוד רמת ההונאות רק עולות ומשתכללות והפסדי אשראי הופכים לחלקה של כל חברת אשראי, החליטה הענקית האמריקאית לאמץ נקודת מבט גלובלית יותר על תחום סיכוני האשראי, החל ברמת רשימות ניירות הערך. תחזיות מדויקות יותר בהפסדי ההלוואות העתידיות הן מרכיב מפתח בתכנית העסקית של Wescom, לשיפור ניהול סיכונים פרו-אקטיבי.

SAS מיוצגת בארץ בלעדית על ידי מיה מחשבים.

"במבט היסטורי, מלווים העריכו את ניהול סיכוני האשראי על ידי קביעת אמות מידה ברמת ההלוואות בקרדיט", מסבירה אנה מנדז, סמנכ"לית Wescom. "יש להבין טוב יותר את הסיכון ברמת תיק ניירות הערך. תחזית טובה יותר על ביצועי התיק העתידיים הינה קריטית עבורנו, במיוחד לאור תנאי הכלכלה ההפכפכים ואפיוני ההלוואות המשתנים תדיר. המטרה שלנו היא להגיע בניהול סיכוני האשראי לאותן רמות של דקדוק ובחינה מתמדת של שערי הריביות בשנים האחרונות".

"SAS, כחברה מובילה בתחום הבינה העסקית יכולה להציע ל-Wescom הערכות מדויקות יותר של רמות הסיכון העתידית והנוכחית המתקבלת מתיקי ההלוואות ולקבוע היכן נדרשים שינויים", אומר צבי צוויג, מנכ"ל מיה מחשבים. "בעזרת התכנה של SAS מקווה Wescom לאזן בצורה יעילה יותר את הסיכונים לרוחב הארגון.

"בהתחשב בסביבה הכלכלית ההפכפכה, החשיבות שיש להבנת הכיסוי של פרופיל הסיכונים שלך הינה קריטית לכל עסק", אומרת מנדז. "כשיש לך הבנה טובה של המצב יש לך יתרון תחרותי משמעותי, היום אף יותר מבעבר".

אודות מיה מחשבים
חברת מיה מחשבים (1980) והיא הנציגה הבלעדית בישראל של ספקית התוכנה האמריקנית SAS. חברת SAS היא מובילה בין לאומית בתוכנות ובשירותי Business Intelligence, המאפשרים להפוך נתונים גולמיים למידע שימושי. מיה מחשבים משרתת בארץ למעלה מ-100 חברות, משרדי ממשלה, מוסדות מחקר ואקדמיה ואלפי משתמשים. הנהלת מיה מחשבים ממוקמת בהרצליה והיא מעסיקה בישראל כ-30 עובדים. אתר החברה http://www.miac.com
 

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.