כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

TrekIT מקבוצת Yana חתמה על הסכם הפצה עם Mirage Networks העולמית

11/03/2008

TrekIT מקבוצת Yana חתמה על הסכם הפצה עם Mirage Networks העולמית. במסגרת ההסכם, תפיץ TrekIT בשוק המקומי ובאופן בלעדי, את מוצרי החברה, אשר הודיעה לאחרונה על תוצאות שיא ב-2007. Mirage Networks הנה המפתחת היחידה בעולם של פתרון בקרת כניסה לרשתות תקשורת ארגוניות המוגן ע"י פטנט (NAC – Network Access Control ).

הטכנולוגיה של Mirage Networks מאפשרת לארגונים יכולות שליטה על כל התקני הרשת, מגדילה את זמן פעילות הרשת ללא downtime, מאפשרת את התאמת פעילות הרשת לרגולציות אבטחה בינלאומיות ומפחיתה עלויות תפעוליות.

כלי NAC של החברה פועל על גבי כל רשת תקשורת בכל סביבה, איננו דורש חתימות או מתווכים על מנת לאכוף מדיניות אבטחה ושם קץ לאיומי אבטחה רבים. החברה זוכה בעקביות בפרסים ובהכרה מטעם התעשייה. www.miragenetworks.com.

NAC מהווה גישה לאבטחת רשתות תקשורת שמטרתה לאחד טכנולוגיות אבטחת נקודות קצה כמו אנטי וירוס, מערכות בקרת כניסה למחשבים והערכת רגישות מידע, הרשאות של משתמשים או של מערכות ואכיפה של רגולציות אבטחה על רשתות.
 
החברה המתרחבת במהירות מצהירה, כחלק מדיווח על תוצאות 2007, על 219 עסקאות חדשות, 16 העברות של סכומים הנעים מ-100 אלף דולר ועד למיליון דולר לעסקה, שיעור הצמיחה הממוצע לרבעון הנו בהיקף של 30% לאורך ארבעת הרבעונים של שנת 2007, חתימת עסקאות עם IBM, AT&T,  Cooper Clinic, Home Depot, New York City Transit, The Pennsylvania State University, Volkswagen, Santa Fe Natural Tobacco Company וארגונים אחרים בעלי רשתות תקשורת גדולות.

"ארגוני ענק בעולם, חברות תעשייה, האוניברסיטאות הגדולות בארה"ב ואחרים, למדו על יתרונותיו של הכלי הייחודי של Mirage Networks – NAC" מוסר יניב ברזילי, מנכ"ל TrekIT המשווקת את הפתרון בשוק המקומי. "אנחנו מצטרפים להנהלת החברה בחו"ל וצופים תוצאות דומות גם ב-2008. דרך חתימתו של הסכם הפצה זה, נוכל לצרף גם את הארגונים החשובים בשוק הישראלי, אל רשימת ההצלחות של החברה, אשר יצרה פער עצום בינה לבין מתחריה במהלך 2007". 

אודות TrekIT
TrekIT, מקבוצת YANA, הינה חברת הפצה העוסקת בשלושה תחומי עיקריים: פתרונות אבטחת מידע, תקשורת וסיסטם. TrekIT היא תוצר של מיזוג החברות אקקססקום, טרקדטה וסמארט. החברה מייצגת את המותגים המובילים בתחומים בהם היא עוסקת: Check Point, 5F, Fortinet, McAfee, PGP, נורטל, אלאדין, Lumension Security ועוד.

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.