כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

השרה לסחר חוץ של שבדיה מגיעה לביקור בישראל

12/03/2008

פרופ' אווה ביורלינג, השרה לסחר חוץ של שבדיה, מגיעה השבוע לביקור בשטחי הרשות הפלסטינית ובישראל, במטרה להיפגש עם ראשי הממשל בישראל והרשות הפלסטינית ובחינת אפשרויות לשיתופי פעולה של שבדיה עם הפלסטינים ועם ישראל.

אל השרה יתלוו אנשי עסקים משבדיה, ביניהם רוברט וייל, יו"ר בית ההשקעות פרובנטוס (Proventus), דניאל סאקס, מנכ"ל בית ההשקעות פרובנטוס, פר יות', דירקטור בקרן הון סיכון Swedfund, כריסטיאן פטרסון, סמנכ"ל ומנהל אזור ב-Swedbank, הלג לארסן, מנהל פרויקט בחברת ABB, ועוד.

השרה תנחת בארץ היום אחה"צ, ותיסע היישר משדה התעופה לרמאללה, שם תיפגש עם אנשי ממשל פלסטינים ותבקר, ביחד עם המשלחת, בחברות פלסטיניות. למשלחת אנשי העסקים צפוי גם סמינר קצר בנושא היחסים הכלכליים בין שבדיה לפלסטינים. ביום חמישי בבוקר תגיע השרה לפגישה עם סגן ראש הממשלה ושר התמ"ת, ח"כ אלי ישי.

לאחר הפגישה תצטרף השרה למשלחת אנשי העסקים משבדיה ותבקר בקרן הון סיכון JVP, ובחממת הדסית בירושלים. כמו כן תשתתף השרה, ביחד עם המשלחת, בסמינר בנושא היחסים הכלכליים בין שבדיה לישראל ותסייר בעיר תל-אביב. השרה וחברי המשלחת העסקית צפויים לבקר גם במשרדי קבוצת רד-בינת. לפני שימריאו בחזרה לשבדיה ביום שישי, יבקרו השרה והמשלחת במפעל השפד"ן.

במסגרת הביקור בישראל תארח השגרירה השבדית את השרה וחברי המשלחת לארוחת ערב, אליה הוזמנו גם חברי הדירקטוריון והמועצה של פורום העסקים הפלסטיני-בינלאומי (PIBF) בישראל.

ארגון PIPB מבוסס על שיתוף פעולה בין הסקטורים הפרטיים ברשות הפלסטינית, ישראל ובשוודיה. מטרת הארגון היא עידוד מיזמים כלכליים וטכנולוגיים בסקטור הפרטי בתחומי הרשות הפלסטינית, על מנת להשיג צמיחה כלכלית ברת-קיימא בתחומי הרשות, כבסיס ליציבות פוליטית וחברתית ארוכת טווח באזור המזרח התיכון. העמותה מקיימת פעילות ענפה בתחומי החקלאות, המים, ההיי-טק והתיירות. בראש הארגון עומד זאהי חורי, איש עסקים פלסטיני. סגן יו"ר העמותה השוודי הוא אריק בלפרג' וסגן יו"ר העמותה הישראלי הוא עמירם שור. מזכיר העמותה הוא אנדריאס וון דר הייד, מנכ"ל NIR (המועצה הבינלאומית של התעשייה השוודית). 
   

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.