כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

כנס "גלגלי הצמיחה בענף הרכב "–הבנקאים חוברים לקל אוטו ויחדיו נערכים לקראת מהפיכת הליסינג, השינויים והצמיחה העתידית בענף

16/03/2008

ביום ד' ה- 19.3.08 תקיים קבוצת קל אוטו כנס ייחודי בנושא "גלגלי הצמיחה בענף הרכב" בהשתתפותם של כ- 35 בכירים מצמרת הבנקאות בישראל. ענף הרכב, מושתת על שיתוף פעולה והדדיות בין הבנקים והחברות השונות בענף.

הכנס שיתקיים בבית אוריאל בתל אביב, נועד כדי לאפשר לבכירי הבנקים, להיחשף בפני ההתפתחויות, למגמות ולשינויים הצפויים בענף הרכב בארץ ובעולם, תוך מתן דגש על מהפיכת הליסינג הממשמשת וקרבה, שלבנקים יש חלק משמעותי וחשוב בה.

את הכנס יפתח ד"ר אדם רויטר, מנכ"ל  "חיסונים פיננסים", שידון בשאלה "כיצד ניתן להעלות את שער הדולר בישראל?", אחריו יעלה סמנכ"ל השיווק של UMI, ירון גוטלר, שיסקור את מגמות ההווה והעתיד בענף הרכב בארץ ובעולם. 

את הכנס יחתמו מנכ"ל קבוצת קל אוטו, שמוליק קליין ומנהל הכספים של קל אוטו, רוני סאיג, שיסקרו את הפעילות העסקית, הצמיחה והחזון של הקבוצה.

"הכנס הזה הוא כנס חדשני, בעל משמעות רבה לענף הרכב, שעיקר פעילותו תלויה באשראי בנקאי. אנו יוצרים כאן מפגש הידברות עם  הבנקאים הבכירים ומציגים בפניהם את עולם הרכב על מגמותיו השונות ואפיקיו ואת התמונה הכוללת. עבור רוב באי הכנס זוהי חשיפה חשובה ובעלת ערך עצום, שתסייע לבנקאים להבין טוב יותר את עולם הרכב ואנו גאים להיות אלו שמכניסים אותם בסוד העניינים. " אומר שמוליק קליין מנכ"ל קבוצת קל אוטו.

קבוצת הרכב "קל אוטו" היא החמישית בגודלה בישראל, העוסקת במכירה, ליסינג תפעולי ומימוני, השכרת רכב וביטוח. בין לקוחות קל אוטו ניתן למצוא את תשלובת אלוני, בנק לאומי, קבוצת מגדל, טמפו, פקר פלדה, נגב קרמיקה, H&O, אייס, דנאל ועוד.

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.