כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

סטודנטים מביה"ס למנהל עסקים של אוניברסיטת מישיגן בונים תוכניות שיווקיות לחברות חממה

16/03/2008

סטודנטים מבית הספר ע"ש ROSS למנהל עסקים באוניברסיטת מישיגן (אחת מחמשת האוניברסיטאות הטובות ביותר למנהל עסקים בארה"ב עפ"י ה BUSINESS WEEK) בונים תוכניות שיווק לחברות הפעילות בחממה הטכנולוגית "יוזמות העמק". השבוע חזרו 3 חברות נוספות מפגישה עם סטודנטים ל Mba מדובר בחברות: ObTools- העוסקת באבחון ומיון  צירי לידה ,   Agrosif  המפתחת מנער עצים לקטיף פירות ו –   OrthoIon  העוסקת בטיפול בדלקת עצם כרונית בעזרת שחרור מבוקר של יוני כסף.

שיתוף הפעולה בין החממה והאוניברסיטה נמשך ברציפות משנת 1996 ועד היום, במסגרת שיתוף הפעולה ייעצו כ- 250 סטודנטים ל 54 מהפרויקטים שעברו בחממה. את היוזמה החל הדיקן דאז פרופ' ג'וסף וויט שביקר בחממה הטכנולוגית התרשם ובדק כיצד ניתן לסייע לחממה ולהתפתחותה.לאחר שחזר לארה"ב הוא גייס את פרופ' אנדי לואלור והוא ביחד עם פרופ' לן מידלטון מפעילים את הפרויקט ברציפות זו השנה ה-12.

בכל שנה מגישה החממה ומציעה בין 4 ל – 6 פרויקטים מהם בוחרים הסטודנטים בין 3-5 פרויקטים ומכינים עבורם תוכנית שיווקית איסטרטגית של חדירה לשוק האמריקאי ו\או העולמי. הסטודנטים מקבלים חומר רקע ובמשך כ-2 עד 3 חודשים בונים תוכנית שיווקית. הפרויקט נחשב  עבורם לנקודות קרדיט לתואר שני של  "מוסמכים במינהל עסקים". בסופו של התהליך נפגשים הסטודנטים עם מנהלי הפרויקטים ומציגים בפניהם את המחקר ותוצאותיו.

את הפרויקט מרכז, מטעם חממת יוזמות העמק,  מנהל הסיוע לפרויקטים - מר אורן סלע אשר נשאר בקשר עם חלק מהסטודנטים הבוגרים ושומר על עידכונם עוד שנים מספר  לאחר שהם סיימו את הלימודים ועברו לעבוד בשוק הפרטי. מימון הפרויקט נעשה ע"י נדבן יהודי מדטרויט המעדיף להשאר בעילום שם.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.