כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

מלם-תים נבחרה לשדרג את מערך האחסון של חברת ארקיע

17/03/2008

מלם- תים מתחילה השבוע את פרויקט שדרוג מערך האחסון המרכזי בחברת התעופה ארקיע, עליה יושב כל מערך ההזמנות של החברה. המערכת מיועדת לשרת אלפי משתמשים, הן בסביבת ה ERP והן בסביבות ניהוליות אחרות. חברת ארקיע משרתת למעלה ממיליון נוסעים בעשרות טיסות יומיות, בתוך הארץ ומחוצה לה.

במסגרת הפרויקט משדרגת מלם-תים את מערכת האחסון הותיקה של ארקיע מתוצרת EMC, מדגם FC4700 ל- 2 מערכות חדשות של EMC: מערכת מרכזית מסדרת CX3-40C, שתמוקם במרכז ארקיע, אליה יחוברו למעלה מ-20 השרתים המרכזיים של SUN העובדים בסביבת Oracle ומבוססים על מערכת הפעלה Solaris, HP ו- DELL. השרתים יעבדו : הן בסביבת FC (Fiber Channel) והן בסביבת iSCSI. מערכת האחסון הנוספת, מדגם CX3-10C תשמש כמערך אחסון באתר הגיבוי, אשר ההחלטה על מיקומו תתקבל בהמשך. למערכת האחסון שבאתר הגיבוי יחוברו שרתי אינטל ומספר שרתי UNIX של SUN.

פרויקט זה מצטרף למספר פרויקטים שמלם-תים כבר ביצעה בארקיע בעבר, ביניהם פרויקט גיבוי מרכזי  במסגרתו הטמיעה מלם-תים ספריית גיבוי מרכזית מתוצרת ADIC מדגם i500 וסביבת גיבוי מתקדמת שלNBU   Veritas, הכוללת מערכות מתוצרת SUN, בליידים של Dell ועוד.

פבל רוג'יק, מנהל התשתיות הבי"ל בארקיע: "היקף הפעילות של ארקיע גדל בהתמדה עם צמיחת החברה. חברת ארקיע עובדת עם מלם-תים זמן רב והיה זה אך טבעי שנבחר בהם לביצוע הפרויקט. לאורך השנים מלם-תים הוכיחה עצמה כחברה מקצועית, שירותית וכוללת הון אנושי יוצא דופן".


אודות החברה:
קבוצת מלם-תים, קבוצת המחשוב הגדולה בארץ, נסחרת בבורסת תל-אביב משנת 1983. בקבוצה למעלה מ- 2,500 עובדים, כשהמחזור השנתי שלה עומד על מעל 1.4 מיליארד ₪ לשנה. הקבוצה כוללת את החברות תים מחשבים ומערכות, מלם, אומניטק, קומטק ומקיט.

כתובת אתר החברה: www.team.co.il

 

 

 


 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.