כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

קונטאל אוטומציה ובקרה מציעה הגדרת ושינוי נתונים בווסתי מהירות באמצעות תקשורת אלחוטית Bluetooth

18/03/2008

קונטאל אוטומציה ובקרה מאפשרת להגדיר ולשנות נתונים בווסת המהירות בקלות ובמהירות, ובמינימום טעויות אנוש.  זאת לאחר שחברת Allen Bradley המיוצגת בישראל ע"י קונטאל אוטומציה ובקרה  הכריזה על מתאם Bluetooth לווסתי המהירות מהסדרה הפופולארית PowerFlex.

שמעון גרשון, מנכ"ל משותף בקונטאל, מציין: "ניתן להתקשר לווסת עם מסופון כדוגמת Dell Axim, HP iPAQ ואחרים, קונטאל אוטומציה ובקרה  תספק ללקוח את כל הנדרש, כולל תוכנה משוכללת שתאפשר לא רק שליטה ושינוי נתונים, אלא גם גיבויים וטעינה מחדש של נתוני ווסת המהירות, והפעלות ידניות של הווסת ועדכוני גרסה. כל זה מבלי להתחבר עם כבל ללוח הבקרה".

גרשון מציין כי מתאם זה יעיל גם באותם המקומות בהם לא מתחברים ברשת תקשורת בין ווסת המהירות לבקר המתוכנת ו/או למחשב. מתאם זה בא ומשלים רשימה מכובדת של רשתות תקשורת המחוברות לסדרת PowerFlex.

אודות קבוצת קונטאל אוטומציה ובקרה בע"מ

קבוצת קונטאל אוטומציה ובקרה בע"מ הנה בית מערכות מוביל לפתרונות מקצה לקצה בתחומי בקרת מיזוג-אויר, בקרת מיבנים, אוטומציה תעשייתית ובקרת תהליכים. בהתאם לניתוח צרכי כל לקוח מספקת הקבוצה פתרונות ציוד וחומרה, הנדסה ופתרונות תוכנה ויישום.

כלל המוצרים והשירותים אותם מספקת הקבוצה עומדים בתקן אבטחת האיכותISO 9001/2000 המורחב.

במוקד פעילותה של הקבוצה עומדת חברת האם קונטאל אוטומציה ובקרה אשר נוסדה ב-1964. משרדיה הראשיים של החברה נמצאים במרכז ההיי-טק "פארק-דניב", שבקריית-אריה, פתח-תקוה, והיא נפרשת על שטח של כ-2500 מ"ר, הכולל את המשרדים, מרכז לוגיסטי, מפעל לוחות פיקוד ולוחות אנלייזרים ומעבדות שירות ופיתוח. כמו כן לחברה סניף דרומי בפארק התעשייה עומר.

הקבוצה מונה בנוסף שלוש חברות-בת: מיטב-טק – חברה וותיקה ומובילה בפיתוח וייצור של ציוד פיקוד ובקרה למערכות מיזוג אוויר; קונטאל ITS – חברת תוכנה הפועלת בתחום ניהול ריצפת הייצור (Manufacturing Execution Systems  MES); קונפאק תעשיות - חברה לייצור שקים לאריזות תעשייתיות.

לקוחותיה של קונטאל נמנים על כלל מגזרי המשק: תעשיות ההיי טק והמיקרו-אלקטרוניקה, התעשייה הכימית והפטרוכימית, פרמצבטיקה , פלסטיקה, מתכת, מזון, אנרגיה וחשמל ועוד.

קבוצת קונטאל מנוהלת על ידי גדעון טילמן ושמעון גרשון ומונה כ- 140 עובדים.

 

 

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.