כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

CA משיקה את גרסה 12 של ARCserve ואת XOsoft – פתרונות בתחום השרידות העסקית

20/03/2008

CA המתמחה בפיתוח פתרונות ניהול, אבטחת מידע, גיבוי ואחסון משיקה את גרסה 12 לתוכנת הגיבוי ARCserve ול- פתרון XOsoft – פתרונות בתחום השרידות העסקית.

השילוב בין שני המוצרים מאפשר לאחד גיבויים מסניפים מרוחקים, על גבי שרת אחד מרכזי ובטוח.

ההשקה החגיגית תתקיים בכנס במלון דן ת"א ב-25 במרץ, אותו עורכת אבנט תקשורת המשווקת את מוצרי CA בשוק המקומי.

ARCserve הנו פתרון גיבוי המאפשר הגנה על מידע עסקי קריטי של ארגונים במגוון רחב של סביבות עבודה.

הפתרון מעניק בקרה מרכזית ומשלב בין גיבוי D2D2T (דיסק-לדיסק-לקלטת) לבין כלי אנטי-וירוס ואמצעי הצפנה רבי עוצמה.

לגרסה החדשה התומכת ב – Windows 2008, נוספו חידושים ביכולת הניהול, רמה גבוהה יותר של אבטחה, דיווח וביצועים. ARCserve מאפשר לשנות מאפיינים ולנטר מידע במחשבים מקומיים, שרתים מרוחקים וסניפים נפרדים, מאפשר תמיכה נרחבת במסדי נתונים, הכנת אינדקסים של קטלוגים החוסכת בצורך בטעינה או מיזוג של קובץ הקטלוג, מה שמביא לצמצום נפח מסד הנתונים והקלה על השימוש.

לבסוף, מאפשר הפתרון את ההגנה על המידע ואפשרות להתאוששות מאסונות באמצעות הצפנה.

מוצר XOsoft מאפשר זמינות רציפה של יישומים ומידע, צמצום משמעותי של הסיכונים בתפוקה והפסד הכנסות, מקצר את משך ההשבתה של יישומים ומבטיח את זמינות המידע העדכני בארגון.

המוצר כולל חבילת תוכנה להתאוששות מאסונות, תוכנה לזמינות גבוהה עם מעבר לגיבוי וחזרה למערכות המקוריות, בדיקה אוטומטית של היכולת להתאושש מבלי לפגוע בעבודה השוטפת, הגנה רציפה על נתונים, יכולת שחזור מיידי של נתונים במקרה של נזק נקודתי והפצת תוכן לשרתים מרוחקים, כולל יכולת לאיחוד נתונים.

"כיום, העלות והמאמץ הנדרשים לשיקום אמצעי יצור יכולים להיות קטנים יותר מאשר שיקום נתונים. רשימות לקוחות, צבר הזמנות, רמות המלאי וזמינותו, כל המידע הפיננסי והחשבונאי, מסדי נתונים, מסמכים משפטיים, מצגות עסקיות ועוד" מוסרת לימור בר דיין, מנהלת מוצר CA באבנט תקשורת.

"ארגון המבקש להגן על המידע שלו ורוצה להבטיח את זמינות המידע, ניצב בפני מגוון של אתגרים. בנוסף לדרישה הגוברת לזמינות המידע, חל גידול משמעותי בהיקפי המידע הנשמר בארגון, קיימת עלייה בערך הנתונים, דרישות גוברות לעמידה בתקנות, ביזור גובר של סביבות המחשוב, דרישה ל-downtime נמוך, ניצולת של משאבי האחסון ודרישה לזמינות גבוהה ורציפה  High Availability.

"CA שבאה מעולם של פתרונות מקיפים לחברות גדולות מספקת פתרונות אמינים הן בתחום הגיבוי והן בתחום השרידות העסקית.XOsoft מסייע לאחד גיבויים מסניפים מרוחקים רבים בשרת ARCserve Backup מרכזי ובטוח. מהיום, אין עוד צורך לטפל בקלטות בסניפים השונים ונחסכים הסיכונים הכרוכים בהובלה של קלטות המכילות מידע ארגוני קריטי. העובדה שלא נחוצים עוד אנשי מחשוב שיתמקדו בגיבויים ואוטומציה של התהליך תורמת לחיסכון בזמן ובכסף. מערכת ARCserve נחשבת לאחד מפתרונות הגיבוי הבטוחים והאמינים ביותר שניתן להשיג היום. השילוב בין שני הפתרונות החדשים של CA מאפשר אבטחה הדוקה יותר, צמצום של הסיכונים העסקיים, שליטה טובה יותר על המידע והגנה מקיפה יותר עליו". 

אודות אבנט תקשורת
חברת אבנט תקשורת, מקבוצת רד-בינת, מתמחה בהפצה של מוצרי תכנה וחומרה לארגוני SMB. החברה מתמקדת בהפצת מוצרים בתחומי התקשורת, גיבוי אחסון ואבטחת מידע. בין החברות המיוצגות בארץ על ידי אבנט נמנות: CA, מיקרוסופט, סיסקו, נורטל, סימנטק,  HP Procurve,Sun , EMC, Hummingbird,  Quantum/Adic, PineApp, WebTrends וחברות מובילות אחרות.

אתר האינטרנט של אבנט: www.abnet.co.il

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.