כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

EMC סיימה פרויקט שדרוג תשתית אחסון המידע בסלקום

27/03/2008

אגף השירותים המקצועיים של EMC המובילה בפתרונות לתשתיות המידע, בשיתוף עם מחלקת התשתיות של סלקום, סיימו פרויקט שדרוג תשתית אחסון המידע והתאמת התשתית לגידול העסקי הצפוי של סלקום בשנים הבאות. 

במסגרת הפרויקט בוצע שדרוג מערך האחסון של ,Data Warehouse במהלכו שודרגו שתי מערכותDMX3000  Symmetrix EMC למערכת אחסון אחת מסוג DMX-3.

EMC Symmetrix המערכת הגדולה מסוגה בישראל, כוללת יותר מ- 250TB עם ביצועי שיא של יותר מ-3,000 MB/S.

כמו כן, שודרג מערך ה-SAN -Storage Attached Network של סלקום לתצורת Core Edge המתבססת על עשרה מתגי SAN מסוג MDS 9000 של סיסקו.

המערך מספק למעלה מ-1,500 מבואות Fiber Channel ומאפשר גידול עתידי מהיר.

בנוסף, בוצעה קונסולידציה של שש מערכות אחסון מסוג HP EVA לתוך מערך DMX   EMC Symmetrix ויישום תשתית DRP בין מרכז החברה בנתניה לאתר הגיבוי שלה. הפרויקט דרש תכנון וביצוע קפדני, ולא פגע בזמינות מערכות הייצור של סלקום בעת המעבר.

אריה דרעי, מנהל מחלקת תשתיות מחשוב בסלקום: "חברת סלקום רואה במערך המידע שלה, נכס יקר מכל שיש לשמרו ולהשקיע בו את כל האמצעים האפשריים. על כן, סלקום משקיעה בפתרונות אחסון מהמתקדמים היום בשוק הטכנולוגי ובונה מערכי גיבוי מקומיים באתר המרכזי בנתניה ובאתר הגיבוי. תשתית האחסון שלנו עומדת בלב מערכות המידע של הארגון ותומכת במערכות הקריטיות ביותר. תשתית זאת דורשת ביצועים גבוהים ביותר, זמינות ללא פשרות ונפחי אחסון גדולים הנדרשים לתפעול מערכות המידע של הארגון. שיתוף הפעולה של סלקום עם EMC מביא את סלקום ליכולות אלו".

חיים כהן, מנהל מכירות לתחום הטלקום,EMC ישראל :"סלקום היא אחד הלקוחות הוותיקים ביותר של EMC. מאז שנת 2000 פועלות מערכות הייצור של סלקום על מערכות האחסון של EMC. קצב הגידול של סלקום, דרישות הזמינות הגבוהות והדינמיות העסקית של החברה, היוו מאז ומתמיד אתגר עבור EMC. באמצעות שילוב של טכנולוגיה מתקדמת, תכנון קפדני ומרחיק ראות, וצוות מומחים משותף של שתי החברות, הצלחנו לייצר סינרגיה, שותפות ומוטיבציה, אשר תורמות תרומה מכרעת להצלחת שתי החברות".

אודות EMC
חברת EMC2 היא המובילה העולמית בפיתוח ואספקה של פתרונות לתשתית המידע, ופתרונות המאפשרים לארגונים בכל הגדלים לשנות את הדרך בה הם מתחרים ולייצר ערך מהמידע שלהם. EMC2 מובילה את חזון ה- ILM (Information Lifecycle Management) לפיו מנוהל המידע לכל אורך מחזור חייו הארגוני, תוך מיונו על פי חשיבותו לארגון ועל פי דרישות הזמינות, הביצועים והשימושיות שלו.

את שנת 2006 סיימה EMC עם הכנסות בהיקף 11.15 מיליארד דולר.

EMC2 פועלת בישראל 13 שנים וממוקמת בקריית עתידים, תל-אביב. על לקוחות EMC2 בארץ נמנות חברות רבות בתחומי התעשייה והמסחר, הטלקום, הפיננסים והביטחון.

מידע נוסף אודות EMC2, המוצרים, הפתרונות והשירותים, באתרים: www.emc.com     www.Israel.emc.com  

 

 

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.