כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

לחסוך בחשמל כל השנה

27/03/2008

לרגל "שעת כדור הארץ", מציע ספי לובלסקי מנכ"ל חברת iGreen לחסוך בחשמל ואנרגיה לאורך כל השנה ולעבור להשתמש במוצרי חשמל ושליטה ידידותיים לסביבה – חוסכי אנרגיה, כסף וחשמל מוצרי iGreen מאפשרים שליטה בתאורה וחשמל באמצעות שלט רחוק וגלאי תנועה וקול ומעניקים תועלות הן לצרכן הפרטי והן לצרכן העסקי

ספי לובלסקי, מנכ"ל חברת  iGreen  בחר להוביל יוזמה חדשה ויצא בקריאה לחסוך בחשמל ואנרגיה לאורך כל השנה ולא רק במסגרת שעת כדור הארץ, כחלק ממהלך רחב היקף לעידוד השימוש במוצרי חשמל ושליטה ידידותיים לסביבה – חוסכי אנרגיה, כסף וחשמל.

פרויקט "שעת כדור הארץ" נוצר בכדי לעורר את המודעות להתחממות הגלובלית. מדובר בפעולה פשוטה של כיבוי אורות למשך שעה אחת בלבד ובמסר חזק בדבר הצורך בנקיטת פעולות מיידיות לעצירת התחממות כדור הארץ.   20 ערים ברחבי העולם  לוקחים חלק בפרויקט ב-2008 כולל תל אביב.  

חברת iGreen, אשר הוקמה על ידי קבוצת יזמים פרטיים www.igreen.co.il, השיקה לאחרונה קו חדש וייחודי של מוצרי חשמל ושליטה ידידותיים לסביבה, הפועלים בטכנולוגיית גלי רדיו RF אין צורך בקשר עין עם המוצר, עובר קירות ומעניקים נוחות בבית, במשרד, במפעל ומביאים לחיסכון משמעותי באנרגיה וחשמל. 

ספי לובלסקי מנכ"ל IGREEN: "הגיע הזמן לשים קץ לבזבוז האדיר של חשמל ואנרגיה אשר לא רק עולים לנו כסף רק אלא גם פוגעים בכדור הארץ ובסביבת החיים שלנו. אני ממליץ לחסוך, להתייעל ולייעל ולעבור להשתמש במוצרים המאפשרים שליטה בתאורה וחשמל ומעניקים תועלות הן לצרכן הפרטי והן לצרכן העסקי המשלבים בין נוחות לחיסכון עצום בכסף ובאנרגיה.  חברת IGREEN מתמחה גם בנושא הגלאים ובעזרת גלאים שמותאמים לפי צורך הלקוח, האור נידלק רק שיש צורך בשימוש ואין בזבוז שלא לצורך וגרימת התחממות מיותרת. אנו מתקינים גלאי בקר בחדרי ישיבות, חדרי שירותי ועוד ובמקומות שבהם האור דולק 24 שעות ביממה כגון – בנייני משרדים גדולים, חדרי לימוד במוסדות, חניונים מקורים, חדרי מדרגות בבתים משותפים, מלונות ובבנייני משרדים".

את מוצרי החברה ניתן להשיג בסניפי רשת רוזנפלד ובאינטרנט. קו המוצרים פונה לצרכנים פרטיים, חברות, ארגונים ומוסדות וכן לחשמלאים, אדריכלים, מעצבים, חברות אחזקה, חברות קבלניות ועוד.

המוצרים נוחים להתקנה ולשימוש, משפרים את חייהם של כולם ויחד עם זאת מעניקים פתרון ממוקד גם לאוכלוסיות עם צרכנים מיוחדים כגון שומרי מסורת והציבור הדתי, קשישים, הורים לילדים קטנים, נכים ועוד.

לאתר החברה: www.igreen.co.il

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.