כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

אקסנצ'ר מדווחת על הכנסות שיא ברבעון השני

30/03/2008

הכנסות שיא של 5.61 מיליארד דולר; הכנסות מייעוץ 3.35 מיליארד דולר

אקסנצ'ר (NYSE:ACN), חברת הייעוץ העסקי והשירותים הטכנולוגיים הגלובלית, דיווחה על תוצאות שיא ברבעון השני לשנת הכספים 2008, שהסתיים ב-29 בפברואר, עם הכנסות נטו שהסתכמו ב 5.61 מיליארד דולר, גידול של כ- 18% לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

ההכנסות מייעוץ ומיקור חוץ גדלו בשיעור דו-ספרתי, כאשר ההכנסות הרבעוניות ממקור חוץ היו הגבוהות מאי פעם. ההכנסות נטו מייעוץ הסתכמו  ב- 3.35 מיליארד דולר, גידול של 18%. ההכנסות נטו ממיקור חוץ הסתכמו ב- 2.26 מיליארד דולר, וגם כאן נרשם גידול של 18% לעומת רבעון מקביל אשתקד.

הרווח למניה הסתכם ב-64 סנט למניה, עליה של 36% לעומת הרבעון המקביל אשתקד. בנוסף, החברה העלתה את התחזית שלה עבור רווח למניה לכל שנת הכספים 2008 לטווח הנע בין 2.55 דולר ל-2.60 דולר, לעומת הטווח הקודם של 2.36 דולר עד 2.41 דולר שנמסר בתוצאות עסקיות של הרבעון הראשון שיצאו בדצמבר 2007.

הזמנות חדשות הסתכמו ב- 6.44 מיליארד דולר, ושיא רבעוני שנרשם בהכנסות מייעוץ שהסתכמו ב- 3.79 מיליארד דולר. הרווח התפעולי של החברה צמח ב- 14% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד.

אודות אקסנצ'ר (Accenture)

אקסנצ'ר היא חברה גלובלית, המעניקה ייעוץ ניהולי, שירותי טכנולוגיה ומיקור-חוץ. החברה, המחויבת לחדשנות, מסייעת ללקוחותיה , עסקים וממשלות, להשיג ביצועים גבוהים.

עם מומחיות עמוקה בתהליכים תעשייתיים ועסקיים, משאבים גלובליים רחבים ומוניטין מוכח, אקסנצ'ר מניידת את כוח האדם, הטכנולוגיות והכישורים הנחוצים, כדי לסייע ללקוחותיה לשפר את ביצועיהם.

אקסנצ'ר מעסיקה יותר מ-158 אלף איש ב-49 מדינות ברחבי העולם, והכנסותיה נטו בשנה הפיסקלית שהסתיימה ב-31 באוגוסט 2007, הסתכמו ב- 19.70 מיליארד דולר. אקסנצ'ר פעילה בישראל משנת 2001 ועובדת עם הארגונים המובילים בארץ.

למידע נוסף על פעילות החברה:  www.accenture.com

 

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.