כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

מסקר שנערך בקרב כ-1500 בני נוער באתר "שין 1" עולה כי המצב בשדרות וביישובי עוטף עזה גורם לעליה במוטיבציה לשירות קרבי

31/03/2008

עוד עולה כי כ - 74% מבני הנוער רוצים להתגייס ליחידה קרבית. נתונים אלו גבוהים מנתוני המוטיבציה שפירסם צה"ל בנובמבר 2007, לפני ההסלמה בדרום

73.8% מבני הנוער מעוניינים לשרת שירות קרבי. כך עולה מסקר מקיף שנערך באתר הרשת www.shin1.co.il.

מהמדגם עולה כי שיעור זה גדול כמעט פי 3 משיעור המעוניינים לשרת כתומכי לחימה ("ג'ובניקים"). רק 26.2% מהמשתתפים בסקר ענו  כי ברצונם לשרת כג'ובניקים ובשירות נוח הקרוב לבית. בסקר השתתפו 1,523 בני נוער.

נתוני המוטיבציה לשירות קרבי העולים מן הסקר גבוהים מנתוני המוטיבציה שפירסם צה"ל בנובמבר 2007 בקרב בני הנוער הכשירים לשירות קרבי, העומדים על 67% בלבד.

מהנתונים עולה עוד כי המצב בשדרות וביישובי עוטף עזה הוא הגורם המדרבן את בני הנוער לשרת ביחידות קרביות: כשלושה מכל ארבעה נשאלים המעוניינים לשרת בשירות קרבי - 74.6% - מציינים את המצב בשדרות כסיבה המרכזית שהביאה אותם למוטיבציה לשרת ביחידות קרביות.

הרשת  החברתית לנוער  "שין 1" הינה חלק מ"קבוצת אתרים בע"מ" המתמקדת בתמיכה ופיתוח אתרים ואפליקציות לרשת האינטרנט. הרשת הוקמה לפני 7 שנים ע"י משה קורן והפכה במרוצת השנים לרשת חברתית לבני נוער הפעילה בישראל. עפ"י מחקר "קומסקור" עולה כי הרשת החברתית "שין 1" זוכה ל- 12.4% מפלח שוק הגולשים בישראל. מספר החברים של אתר "שין 1" עומד על 900,000 בני נוער עם יותר מ- 100,000 כניסות שונות ביום ולמעלה מחצי מיליון גולשים שונים בחודש.

טל צבי נתנאל, סמנכ"ל השיווק של "שין 1" אומר: "בני הנוער פונים לאינטרנט כמקור מידע ופעילות מרכזי ופעמים רבות בלעדי. לכן גורמים הרוצים להעביר מסרים לבני נוער, בין אם מדובר בצה"ל או בגורמים מסחריים, צריכים יותר מתמיד להתמקד בתחום האינטרנט ובמיוחד באתרים הפונים אל בני הנוער."

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.