כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

מוטורולה מביאה את עוצמת המגע למכשיר טלוויזיה נייד

1/04/2008

הטלוויזיה הניידת מדגם DH02 של מוטורולה מצוידת במסך מגע, המאפשר בידור מולטימדיה עשיר בתכונות, טלוויזיה וניווט בדרכים

חברת מוטורולה חשפה את התוספת האחרונה לסדרת מכשירי הטלוויזיה הניידים שלה – הטלוויזיה הניידת DH02 – טלוויזיה מותאמת אישית, בידור מולטימדיה בדרכים ומכשיר ניווט שמצויד בממשק משתמש בעל מסך מגע.

הטלוויזיה הניידת DH02, הבנויה על הטלוויזיה הניידת DH01 שהוכרזה ב Consumer Electronics Show ועל הטלוויזיה הניידת DH01n שהוכרזה ב Mobile World Congress מוקדם יותר השנה, מדגימה את המחויבות המתמדת של מוטורולה לאפשר ניידות מדיה ולהאיץ חוויות מדיה אישיות.

המכשיר החדש מצויד בממשק משתמש בעל מסך מגע, ובתפריטים אינטואיטיביים מבוססי סמלים ללחיצה, לגרירה ולגלילה. ההוספה של תמיכה בערוץ HSDPA/GPRS אחורי מאפשרת למפעילי רשתות סלולאריות (MNOs‏, Mobile Network Operators) את הפוטנציאל להציע שירותים אינטראקטיביים עשירים לבסיס הלקוחות שלהם.

"הצרכנים בני ימינו מעוניינים לצפות בטלוויזיה בנוחיות במכשירים המספקים את חוויית הבידור באמצעות ממשק קל לשימוש.  מוטורולה מציעה חוויית וידיאו ומדיה מותאמת אישית זו בסדרת מוצרי הקצה לקצה של פתרונות טלוויזיה/וידיאו ניידים", מסביר נאווין מהטה, סגן הנשיא של חטיבת הטלוויזיות הניידות ושירותי היישומים במוטורולה. "בזכות המוניטין והניסיון העשירים של מוטורולה בתכנון שידורי RF, באספקת וידיאו, בניידות, בשירותים ובמכשירים שמאפשרים חוויית מולטימדיה, נהנית מוטורולה מעמדה ייחודית המאפשרת לה להציע פתרון טלוויזיה/וידיאו נייד חלק שמספק חוויית מדיה עשירה לצרכן והזדמנויות יצירת הכנסות למשדרים, לבעלי תכנים ולמפעילי רשתות סלולאריות".

כמכשיר משולב לבידור אישי ולניווט, מציעה הטלוויזיה הניידת DH02 בידור נייד בכיס. תכונות נוספות של ה DH02 כוללות:

• DVB H בשידור חי בעל יכולות PVR – היסט זמן, השהיית שידור חי, לכידת פריימים.
• יכולות ניווט מתקדמות בעזרת תצוגות GPS ו Tele Atlas, נקודות עניין, הנחיות קוליות ושיחות דיבורית אל נקודות עניין.
• סריקה והצגה אוטומטיות ונוחות של ערוצים.
• צג WQVGA בעל רזולוציה גבוהה.
• איכות וידיאו דיגיטאלי מדהימה @ 25‎ fps.
• תכנים אישיים בכרטיסי microSD (לדוגמה, וידיאו, מוזיקה ותמונות).
• מאגר זיכרון של חמש דקות להשהיית שידור חי והיסט זמן של ערוצי טלוויזיה.
• נקודות עניין מלוות בהנחיה קולית, בדיווחי תנועה בזמן אמת ובהתראות מהירות.
• תמיכה ב E call (שיחות חירום) וב SMS.
• Bluetooth ואוזניות.
• סיבוב מסך אוטומטי (אנכי ואופקי) – השתמש בתצוגה האנכית לניווט ולשיחות אל נקודות עניין, ובתצוגה אופקית לטלוויזיה ניידת ולבידור מדיה אישי.

פתרונות הטלוויזיה הניידת מבוססי התקנים של מוטורולה כוללים את תשתית הרשת (ציוד רשת לשידור DVB H, ציוד מוקד וידיאו, פלטפורמה לאספקת שירותי יישומים אינטראקטיביים), את השירותים (לתכנון, לפריסה ולמיטוב הרשת נוסף על שירותי היישומים); ואת המכשירים עצמם.

למשדרים, פתרון הטלוויזיה הניידת של מוטורולה פירושו מספר גדול יותר של צופים, שירותים מורחבים בערוץ ההפצה החדש לצופים ניידים ועושר רב יותר למפרסמים. פתרון הטלוויזיה הניידת של מוטורולה מאפשר למפעילי רשתות סלולאריות (MNOs) להציע שירותים מבדילים בעלי יכולות שירות אינטראקטיביות לשיפור ההכנסות מהצרכן והנאמנות שלו.

הטלוויזיה הניידת מדגם DH02 תוצג בדוכן #1806 של מוטורולה ב CTIA Wireless 2008. למידע נוסף אודות התצוגה של מוטורולה: www.motorola.com/events/ctia.

אודות מוטורולה

מוטורולה מוכרת ברחבי העולם כגורם מחדש בתחום התקשורת. החברה מפתחת טכנולוגיות, מוצרים ושירותים שהופכים את החוויות הסלולאריות לאפשריות. סדרת המוצרים שלנו כוללת תשתית תקשורת, פתרונות ניידות ארגוניים, ממירים דיגיטאליים, מודמי כבלים, מכשירים סלולאריים ואביזרי Bluetooth. מוטורולה מחויבת לספק את פתרונות התקשורת של הדור הבא לאנשים, לעסקים ולממשלות. מוטורולה נמנית על 100 החברות המובילות בדירוג המגזין Fortune, ונהנית מנוכחות ומהשפעה גלובליות וממכירות של 36.6 מיליארד דולר בשנת 2007. למידע נוסף על החברה, על אנשיה ועל חידושיה, התחבר לכתובת http://www.motorola.com.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.