כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

מהפכה בשרות הבנקאי לצרכן- קבוצת בלמוט מציגה מערכת להפקדת מטבעות בשירות עצמי

1/04/2008

 המכונה הראשונה הוצבה בסניף מגדלי אביב של בנק לאומי – סניף חדש שנפתח לאחרונה בצומת הרחובות בגין ולינקולן בת"א

 המכונה הידידותית למשתמש מאפשרת להפקיד לחשבון מטבעות תוך דקות ספורות

קבוצת בלמוט, המתמחה בפתרונות שירות עצמי ובמיכון טכנולוגי בנקאי ומשרדי, מציגה פתרון חדש המהווה מהפכה בשוק ההפקדות העצמיות– מכונה להפקדת כסף המאפשרת להפקיד מטבעות בשירות עצמי  תוך מספר דקות.

המכונה הראשונה מוצבת בימים אלה בסניף מגדלי אביב של בנק לאומי – הסניף החדש שנפתח בצומת הרחובות בגין ולינקולן בת"א. בעתיד תשולב המכונה גם בשאר הסניפים של הבנק.

המכונה החדשה, שפותחה על בסיס טכנולוגיה מתקדמת של בלמוט, מאפשרת הפקדה של אלפי מטבעות בבת אחת והדבר מקל ומקצר את פעולת הפקדת הכסף לחשבון הבנק. המכונה ידידותית למשתמש וחוסכת זמן יקר בהמתנה בתורים הארוכים להפקדת כסף בבנקים. כמו כן, המכונה מאפשרת להפקיד מטבעות באופן מיידי הישר לחשבון הבנק ולקבל תדפיס המאשר במקום את ההפקדה.

נרי יוספסברג, סגן נשיא בקבוצת בלמוט, מציין כי "כעת במקום להפקיד את המטבעות אצל הבנקאי, אפשר יהיה לגשת לעמדה החדשה ולהשלים את ההפקדה תוך דקות ספורות".

מעבר לפעולת ההפקדה שמציעה המכונה, היא גם בודקת ומזהה מטבעות מזויפים וגם ממיינת את הכסף המופקד בה. המכונה מאפשרת הפקדה של כסף ישראלי אך כוללת בתוכה אפשרות לקבל בעתיד גם שטרות ומטבעות זרים, בהתאם לצורכי הבנקים. 

מקבוצת בלמוט נמסר כי בנק לאומי כבר רכש מספר מכונות להפקדה עצמית, ובימים אלה בנקים נוספים בודקים את שילובה וצירופה למערך השירות ללקוחות.

נרי יוספסברג מוסיף כי "המכונות החדשות מאפשרות לבנקים לספק ללקוחותיהם שירות המשלב נוחות, גמישות וזריזות ואין כבר צורך לטרטר את הלקוח מעמדה לעמדה".

===
חברת בלמוט הינה אחת מהחברות הראשונות בישראל בתחום מיכון טכנולוגי ומכונות בנקאיות והחברה הגדולה בישראל המספקת פתרונות מיכון טכנולוגי למשימות מגוונות– מכונות לספירת מטבעות ושטרות, מכונות לזיהוי ואיתור שטרות מט"ח מזויפים, מכונות פינום, מכונות לרישום צ'קים ועוד.

החברה מפתחת ומייצרת מערכות טכנולוגיות חכמות וייחודיות עבור המגזר המוסדי -הממשלתי והמגזר העסקי בישראל. בלמוט נוסדה בשנת 1956 והיא מעסיקה כ- 60 עובדים בפריסה ארצית. בשנות פעילותה עסקה בלמוט ביבוא, שיווק ומתן שירות למגוון מכונות בנקאיות ודפוס, התרחבה והקימה סניפים בפריסה ארצית.

בלמוט היא ספקית מורשית של משרד הביטחון וככזאת היא נושאת את תו התקן ISO 9002. כל מוצריה מפותחים ומיוצרים בשיתוף עם יצרניות ענק בעולם. בין לקוחות החברה ניתן למנות לקוחות מעולם הבנקאות בישראל ובעולם, מוסדות ומשרדי ממשלה, מלכ"רים ואגודות, חברות ענק לצד חברות עסקיות SMB, מכללות ואוניברסיטאות, צה"ל ומשרד הביטחון ועוד.

על מוצריה ניתן למנות מערכות תשלום שוברי חיוב ( POB ), מערכת מודול להפקדת צ'קים הכוללת Imaging, מערכת אבטחה לקוד סודי, מערכות שירות עצמי בלובי ומבואות בנקאיות, מערכות טלר אוטומטיות המאפשרות הפקדה ומשיכת מזומנים ( POC ), עמדות קיוסק אנטי ונדליזם  MULTIPLEX למגוון רחב של אפליקציות (אינטרנט, בורסה וכו').

בין השאר עוסקת החברה גם ביצוא מוצרים לחו"ל.


 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.