כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

סטראטוס הוכתרה בין 100 הספקים המובילים של טכנולוגיה פיננסית

1/04/2008

ההכרה היוקרתית משקפת מחויבות ארוכת שנים לתעשיית השירותים הפיננסיים

סטראטוס (Stratus Technologies), יצרנית שרתי האל-כשל המיוצגת בישראל ע"י קונטאל ITS, דורגה ב- 100 FinTech – רשימה בינלאומית שנתית של ספקי טכנולוגיה ורטיקאלית מובילים המפיקים יותר משליש מהכנסותיהם השנתיות מתעשיית השירותים הפיננסיים, כפי שנבחרו ע"י חברת המחקר Financial Insights  והמגזין American Banker.

"הצורך בתעשיית השירותים הפיננסיים לזמינות יישומים רציפה ומתמדת הנו הכרחי, מאחר שההשפעה של השבתה פוטנציאלית על הצד הכספי הנה כה ברורה ובולטת", אומר שי גרשון, מנכ"ל קונטאל ITS, נציגת סטראטוס בישראל. "תעשיית השירותים הפיננסיים הנה השוק הוורטיקאלי המוביל של סטראטוס מזה יותר מעשרים שנה. ההכרה כחברת FinTech 100 מעידה על הערך של הפתרונות שסטראטוס מספקת ללקוחות".

תוך עבודה עם ספקי תוכנה מובילים, סטראטוס מספקת פתרונות שירותים פיננסיים ושירותים מקצועיים למוסדות פיננסיים ברחבי העולם, כולל שמונה מתוך עשרה הבנקים המובילים ושלוש מחמש חברות ההשקעות הגדולות בעולם. לקוחות נעזרים בשרתים של סטראטוס להפחתת הסיכון של השבתות מערכת או פגיעה בשירות.
סטראטוס ממוקמת במקום ה- 72 ברשימת חברות הטכנולוגיה הפיננסית שדורגו על פי הכנסותיהן הגלובליות, מה שמעיד על יציבותה של החברה וחשיבותה לתעשייה.

אודות קונטאל ITS

חברת קונטאל ITS מקבוצת קונטאל אוטומציה ובקרה הנה ספקית פתרונות תוכנה לניהול ריצפת ייצור.

(MES - Manufacturing Execution Systems) וכן פתרונות חומרה למערכות מיחשוב קריטיות. פתרונות התוכנה של החברה מעניקים מענה בשכבה שבין רצפת הייצור ושכבת ה-ERP.

לחברה ניסיון רב בהתקנת מערכות ניהול ייצור ללקוחות הפועלים בסביבה רגולטורית, כגון תעשיות המזון והמשקאות, תעשיית הפרמצבטיקה, תעשיות הרכב ועוד.

בין לקוחותיה של החברה נמנים: יוניליוור, אבן קיסר, דקסון, פריגת, טרה, ועוד.

לצד ייעוץ בהגדרת צרכי המפעל, החברה מתמחה בכתיבת מפרטים טכניים, מפרטי בדיקות ותיעוד פרוייקטים על פי דרישת GAMP (ותקנות 21 CFR Part11  של הממשל הפדרלי האמריקני).

לחברה ניסיון מוכח ביישום ממשקים מקוונים בין מערכות האוטומציה והבקרה לבין מערכות ERP מובילות כגון SAP, Oracle, Movex ועוד.
 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.