כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

הרשות למחשוב של האוניברסיטה העברית עוברת לטכנולוגיה ירוקה

1/04/2008

הרשות למחשוב בקמפוס עין כרם של האוניברסיטה העברית בירושלים בחרה לעבור לטכנולוגיה ירוקה. מלם-תים ספקה את הטכנולוגיה וכלי ניהול פשוטים ויעילים לניהול סביבת המחשוב, תוך צמצום צריכת האנרגיה. היקף הפרויקט מעל רבע מליון ₪.

כחלק מאסטרטגיה מחשובית חדשה, יעילה יותר לניהול וירוקה יותר, בחרה שלוחת עין-כרם של הרשות למחשוב של האוניברסיטה העברית בירושלים בפתרונות אחסון מרכזי ושרתי להב. הפרויקט משרת את כלל אוכלוסיית הקמפוס, מעל 4000 משתמשים, אשר כוללת חוקרים, סטודנטים ועובדי האוניברסיטה. בהמשך כל שירותי המחשוב בקמפוס יעברו לתשתית החדשה, המצטיינת בחסכון אנרגיה ובקלות הניהול.

מלם-תים נבחרה לספק ולהטמיע מערך אחסון מרכזי לכל צרכני האחסון, הכוללים שרתי דואר, קבצים, מסדי נתונים, שרתי וידאו ועוד. שרתי להב מסוג BL460 של HP במארז שרתי להב מסוג BladeSystem c7000 של HP, מהווים את שדרת השרתים המרכזית בקמפוס.

יוסי שיפר, מנהל מגזר לקוחות ליגד במלם-תים מסר: "תכנון משותף של רועי שפירא מנהל הרשת בקמפוס עין כרם של האוניברסיטה העברית בירושלים ושל מומחי מלם-תים, שם דגש על מתן פתרון לצרכי הפקולטה היום ובעתיד עם דגש על חסכון באנרגיה. לקוחות מלם-תים מצטרפים למגמה העולמית השואפת לבצע מעבר לטכנולוגיות חסכוניות יותר והמומחים שלנו, באמצעות השותפים העסקיים שלנו, יודעים לתת את המענה המרבי לצרכים אלו".

דוד חי, מומחה מערכות שרתי להב ב-HP ישראל מסר: "השימוש בטכנולוגיה ירוקה מנחה את HP בעת עיצוב ופיתוח פתרונות. בעולם שרתי הלהב, פיתחנו מספר טכנולוגיות חדשניות, כגון:HP Dynamic Smart, Cooling ו-HP Thermal Logic, המסייעות לניהול יעיל ולהפחתה משמעותית של צריכת האנרגיה והקירור, תוך צמצום ההוצאה השוטפת של מרכזי מחשוב והקטנת הפגיעה באיכות הסביבה".


אודות החברה:

קבוצת מלם-תים, קבוצת המחשוב הגדולה בארץ, נסחרת בבורסת תל-אביב משנת 1983. בקבוצה למעלה מ- 2,500 עובדים, כשהמחזור השנתי שלה עומד על מעל 1.4 מיליארד ₪ לשנה. הקבוצה כוללת את החברות תים מחשבים ומערכות, מלם, אומניטק, קומטק ומקיט. כתובת אתר החברה: www.team.co.il

 


 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.