כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

יוסי אריה: "מפעלי התעשייה בארץ ישקיעו בשנים הקרובות מאות מיליוני ₪ לשנה בשדרוג קווי ייצור אשר יביאו לצמצום פליטות לאוויר בהתאם לתקנים המחמירים בעולם"

1/04/2008

דו"ח ועדת אלמוג בו נקבעו ערכי איכות אוויר בישראל, העלה לראש סדר היום הסביבתי, את נושא הטיפול בפליטות לאוויר מתחבורה ותעשייה.

קביעת ערכי ייחוס לאיכות האוויר והדרישה להטמיע אותם בתכנון המערכות, יחייבו את חברות האנרגיה והתעשייה הכבדה לבצע השקעות בשדרוג קווי היצור והתאמתם לתקנים המחמירים.

להערכת מנכ"ל מכון האנרגיה והסביבה יוסי אריה, מדובר בתוספת השקעה של מאות מיליוני ₪ לשנה.  

לדברי יוסי אריה, הערכים החדשים ואופן יישומם, מחייבים קפיצת מדרגה נוספת בכל הקשור לטיפול שמבצעות חברות האנרגיה והתעשייה הכבדה בישראל בשדרוג קווי היצור והתאמתם לדרישות החדשות והמחמירות בתחום הסביבה.

עם זאת, מציין אריה כי המודעות לנושא הסביבתי בתעשייה היא גבוהה ביותר ותוכניות פתוח רבות מבוצעות כיום במפעלים על מנת להפוך למובילים בעולם בתחום השמירה על הסביבה.

לדבריו, למרות ההשקעות הגדלות נקלעה התעשייה לאחרונה למצב מתמיד של מגננה וקביעת סדר היום הציבורי על ידי מבקריה. "האיזון שהיה פעם נחלת הכלל בין קיום התעשייה ושגשוגה, לבין התגייסותה לשיפורים מתמידים בתחום ההגנה על הסביבה, הופר לחלוטין", מדגיש אריה. לדבריו, רק שתוף פעולה מקצועי ואמיתי בין הרשויות, התעשייה וארגונים ירוקים יביא לתוצאות הנדרשות של טיפול ממוקד בנושאים הסביבתיים.
.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.