כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

ערוץ 21 – ערוץ הקניות, מרחיב את הפעילות הפרסומית לערוץ 10

2/04/2008

לאחר שנים רבות בהם פרסם ערוץ 21 - ערוץ הקניות הישראלי בערוץ 2, נחתם השבוע הסכם פרסום בין ערוץ 21 לערוץ 10 בהיקף של 2 מיליון ₪ לשנה הקרובה. רכישת המדיה תתבצע ע"י משרד הפרסום דחף אחד

ערוץ 21- ערוץ הקניות חתם לראשונה מאז הוקם על הסכם פרסום עם ערוץ 10, לקידום מבצעי הדגל של הערוץ: מוצר היום, המכרז הבטוח ודיל אקספרס. ערוץ 21 ירכוש את המדיה דרך משרד הפרסום דחף אחד, בהיקף של – כ-2 מיליון ₪, זאת בנוסף לפרסום  שהיה עד כה בערוץ 2.

לדברי אורן ז'ורבין, מנכ"ל הערוץ: "ערוץ 21- ערוץ הקניות הישראלי החליט להרחיב את הפעילות הפרסומית שלו ,זאת לאור התרחבות הפעילות העסקית של הערוץ בשנה האחרונה והיעדים אותם הצבנו לעצמנו. ערוץ 10 הפך לגורם בעל חשיבות בפריסה הפרסומית לקהל הצופים שלנו, והשנה בחרנו להשקיע חלק מתקציב הפרסום בערוץ".

ערוץ 21 – ערוץ הקניות הישראלי הערוץ  משדר 24 שעות ביממה, 363 יום בשנה, ומציע מגוון רחב של מוצרים, בקשת רחבה של אפשרויות קניה ומבצעים יומיומיים המבטיחים את המחירים הטובים ביותר בנוחות קניה מקסימלית. הערוץ מייבא באופן בלעדי מגוון רחב של מוצרים המקיפים את רוב תחומי החיים: מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, מוצרים לבית ולמטבח, מכשירי כושר, מוצרי קוסמטיקה טיפוח ועוד, כל המוצרים המיובאים עוברים בדיקה מקיפה, בארץ ובערוצי הקניות בעולם.בנוסף לשידורי הטלוויזיה מפעיל הערוץ אתר סחר באינטרנט וארבע חנויות רשת בערים הגדולות.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור
תגובות
1. קרן ברוך (27/07/2010 14:42:09)

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.