כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

מוטורולה משיקה את המודול האלחוטי W24, המוסיף טכנולוגיית Wi-Fi למשפחת מודולי ה-M2M

2/04/2008

התוספת האחרונה למשפחת המודולים האלחוטיים M2M של מוטורולה מציעה קישוריות Wi-Fi קלה ומאובטחת לתקשורת אינטרנט ונתונים אמינה.

חברת מוטורולה (NYSE:MOT) הכריזה אמש בלאס וגאס, נבאדה, בתערוכת CTIA WIRELESS 2008 על השקת מודול ה-M2M האלחוטי W24, תוספת ה-Wi-Fi החדשה והחדשנית למשפחת המודולים האלחוטיים M2M‏ (Machine-to-Machine) שלה.

המודול W24 תוכנן לענות על דרישת הלקוחות לגישת Wi-Fi חסכונית ומאובטחת לתקשורת פס רחב אלחוטי, ומציע את האיכות הטובה ביותר ואת התכונות האופייניים לפתרונות של מוטורולה.

המודול W24 תואם לחזונה של מוטורולה לתמוך בכל הטכנולוגיות באמצעות גורם צורה משותף ולאפשר בכך שילוב חלק ומהיר אל תוך יישומי M2M, לרבות ניהול צי, אבטחה, מיכון ושליטה מרחוק ומכונות מכירה אוטומטיות.

W24 מציע ליישומי M2M תפוקה מהירה וגישה מאובטחת לרשתות IP דרך רשתות תקשורת מקומיות אלחוטיות, או דרך רשתות סלולאריות כשהוא מחובר למשפחת מודולי ה-GSM‏ G24. המודול תומך גם בתקשורת Wi-Fi חלקה – ניתוב נתונים סלולארי על ידי קישור רשת משנה מקומית לאינטרנט דרך חיבור סלולארי יחיד. בכך מאפשר קישור בין רשת תקשורת מקומית (WLAN) לרשת תקשורת מרחבית (WAN).

היכולות העצמאיות רבות-העוצמה של המודול, כגון מערכת הפעלה, מעבד, מחסנית תקשורת ופרוטוקולי אבטחה מובנים, מבטלות את הצורך בפיתוח נוסף ומקלות על השילוב בתכנון הקיים של היצרן. כך, לדוגמה, מסיר המודול W24 את כל תקשורת אינטרנט מיישום המארח, ומאפשר ליצרנים בעלי משאבי תכנות אינטרנט מוגבלים לחבר לאינטרנט את המכשירים שלהם במהירות ובקלות על ידי הוספת פקודות בודדות ליישום שלהם.

"המודול W24 פותח כדי לספק מענה לצורך של מפתחי פלטפורמת ה-M2M לצמצם עלויות, על ידי ריכוז התקשורת בין מספר מכשירים דרך נקודות גישה ל-Wi-Fi. כמו כן, קישוריות ה-W24 למודולי G24 מאפשרת ללקוחות למנף כעת תכנון יחיד של יישומים, הדורש תקשורת בזמן-אמת (סלולארית) ותקשורת פס רחב (Wi-Fi)", מסביר אהרון מירסקי, סגן נשיא מוטורולה ישראל ומנהל היחידה העסקית למודולים אלחוטיים. "הוכחנו שוב, שיצרנים מובילים יכולים לסמוך על מוטורולה כגורם המחדש המוכר בתעשיית התקשורת האלחוטית, ובזכות מחויבותה למוצרים באיכות הטובה ביותר. מוטורולה מציעה את הפתרון הטוב ביותר, שמאפשר ללקוחותיה לנצל את טכנולוגיית Wi-Fi לשיפור הפעולות העסקיות שלהם תוך צמצום עלויות".

המודול W24 תומך במפרטי התקשורת האלחוטית IEEE 802.11b/g. סדרת התכונות שלו כוללת את פרוטוקולי האינטרנט TCP/UDP‏, HTTP‏, FTP‏, SFTP‏, DHCP‏, PPP‏, SMTP‏, POP3‏, Telnet ו-DNS. ‏Wi-Fi חלק – ניתוב נתונים סלולאריים זמין בזכות יכולות תרגום כתובות הרשת (Network Address Translation‏, NAT) ובזכות שרת ה-DHCP שתומך בעד 255 לקוחות.
 


אודות מוטורולה

מוטורולה מוכרת ברחבי העולם כגורם מחדש בתחום התקשורת. החברה מפתחת טכנולוגיות, מוצרים ושירותים שהופכים את החוויות הסלולאריות לאפשריות. סדרת המוצרים שלנו כוללת תשתית תקשורת, פתרונות ניידות ארגוניים, ממירים דיגיטאליים, מודמי כבלים, מכשירים סלולאריים ואביזרי Bluetooth. מוטורולה מחויבת לספק את פתרונות התקשורת של הדור הבא לאנשים, לעסקים ולממשלות. מוטורולה נמנית על 100 החברות המובילות בדירוג המגזין Fortune, ונהנית מנוכחות ומהשפעה גלובליות וממכירות של 36.6 מיליארד דולר בשנת 2007.

למידע נוסף על החברה, על אנשיה ועל חידושיה, התחבר לכתובת http://www.motorola.com.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.