כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

חברת WhiteSmoke השיקה גאדג'ט גוגל לשיפור כתיבה עבור משתמשי גוגל

13/04/2008

WhiteSmoke Google Gadget מתקן שגיאות איות ותחביר ומעשיר טקסט "גוגלי"

WhiteSmoke הישראלית הודיעה על זמינות מיידית של גאדג'ט גוגל  (Google Gadget) שלה, המצטרף ליישומים ושירותים רבים אחרים שכבר זמינים כגאדג'טים של גוגל.

ה- WhiteSmoke Google Gadget מציע יכולות זוכות פרסים של בדיקת תחביר אנגלית, בדיקת איות והעשרת טקסטים למשתמשים במגוון שירותי גוגל כמו iGoogle ו- Google Page Creator. Blogger – רשת הבלוגים הענקית של גוגל תומכת כיום ב- Google Gadgets  במצב "טיוטה" שלה.

ה- WhiteSmoke Google Gadget החופשי והידידותי למשתמש של WhiteSmoke מבוסס על יישום 2008 Desktop WhiteSmoke שהושק לאחרונה.

משתמשי הגאדג'ט יכולים לבצע פעולת העתק-הדבק או להקליד טקסט, והוא מנותח בשימוש במלוא העוצמה של מנוע התחביר של WhiteSmoke. שגיאות איות מסומנות באדום, שגיאות תחביר ופיסוק בירוק, והצעות העשרת טקסט בכחול. תכונת העשרת הטקסט של WhiteSmoke כוללת הצעות עבור מילים נרדפות ותוספות מבוססות הקשר של שמות תואר ותואר הפועל. אחרי שמשתמשים מתקנים את הטקסט שלהם, הם יכולים לבצע פעולת העתק-הדבק שלו לכל יישום רצוי להם.

הילה אוביל-ברנר, מנכ"לית WhiteSmoke, אומרת: "אנגלית משמשת ברחבי העולם לקישור בין אנשים הדוברים וכותבים אנגלית, בין אם כשפת אם או כשפה שנייה. עם תפוצה גלובלית זאת של השימוש באנגלית, רבים חוששים שהסטנדרטים של השפה יורדים, אפילו בקרב דוברים מלידה. כל אחד יכול ליהנות מה- WhiteSmoke Google Gadget החדש, החל מבני עשרה המשתמשים במסרים מידיים עד אנשי עסקים, אשר לפי מחקר שלנו, עדיין שולחים 60 אחוז מהדואר האלקטרוני שלהם עם שגיאות".

אוביל ברנר מוסיפה: "מאחר ששירותי גוגל הנם בין הנפוצים ביותר בשימוש באינטרנט, ה- WhiteSmoke Google Gadget הנו כלי רב עוצמה היכול לסייע למאות מיליוני משתמשי גוגל ברחבי העולם בשיפור מיומנויות האנגלית הכתובה שלהם".

"WhiteSmoke מספקת פתרון חדשני לתיקון והעשרת טקסטים באנגלית, ועם גוגל כפלטפורמה היא יכולה להגיע לקהלים גדולים ביותר הזקוקים לתוצאות מקצועיות בעת כתיבה. iGoogle הנה סביבת עבודה ידידותית מאוד למשתמש המרכזת את כל צורכיהם המקוונים של משתמשים בדף Web אחד.  הצעת טכנולוגיית WhiteSmoke למשתמשי iGoogle מגדילה את הערך של חוויית ה- iGoogle", אומר עמית גרינר, סמנכ"ל השיווק של WhiteSmoke.

"בעוד משתמשים ברשיון של יישום Whitesmoke 2008 desktop המלא נהנים מתכונות נוספות, כמו תבניות כתיבה, המילון – תזאורוס, והעשרת טקסט ייעודית עבור תחומים מקצועיים שונים, הרי ה- WhiteSmoke Google Gadget עדיין מביא את ההיקף המלא של תחביר והעשרת טקסט של WhiteSmoke לעולם המקוון של גוגל, ומאפשר למשתמשים לתקשר בקלות באנגלית נכונה ומשופרת", אומר גרינר.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.