כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

EMC מציגה את Connectrix DCX – מנהל Fibre Channel הראשון בקצב של 8 ג'גה ביט לשניה

14/04/2008

EMC, המובילה בפתרונות לתשתיות המידע, הציגה את ה EMC® Connectrix® ED-DCX-B- מנהל Fibre Channel הראשון בתעשייה, הפועל בקצב של 8 גיגהביט לשנייה. עם קצב קו - פי שניים מאלו של המנהלים הקיימים - ועם פי ארבעה רוחב פס מצטבר, המוצר החדש במשפחת ה-Connectrix מאפשר מיזוג רחב-היקף של מאגרי אחסון ושרתים פיסיים וירטואליים. כמו כן, אינטגרציה של ריבוי פרוטוקולים וניהול פשוט, שיכול להפחית משמעותית את עלויות ההון והתפעול.

ה- Connectrix ED-DCX-Bמתוכנן לספק את הרמות הגבוהות ביותר של ביצועים ושל מדרגיות, עם צריכת אנרגיה נמוכה. עם רוחב פס כולל של 6.5 טרהביט לשנייה, ניתן להגדיר את המנהל החדש לתמיכה ב-Fibre Channel של 2, 4 או 8 גיגהביט לשנייה, כדי לאפשר חיבור של מאות יישומים, למזג סביבות VMware רחבות היקף, ולשמש כתשתית ליבה של רשתות אחסון אזוריות (SANs) של ארגונים. ה- Connectrix ED-DCX-Bמספק גם תמיכה משולבת בריבוי פרוטוקולים, מה שמאפשר מיזוג נוסף על-פני מרחקים ארוכים יותר, כמו גם בסביבות שרת הטרוגניות.

אודות EMC

חברת EMC2 היא המובילה העולמית בפיתוח ואספקה של פתרונות לתשתית המידע, ופתרונות המאפשרים לארגונים בכל הגדלים לשנות את הדרך בה הם מתחרים ולייצר ערך מהמידע שלהם. EMC2 מובילה את חזון ה- ILM (Information Lifecycle Management) לפיו מנוהל המידע לכל אורך מחזור חייו הארגוני, תוך מיונו על פי חשיבותו לארגון ועל פי דרישות הזמינות, הביצועים והשימושיות שלו.

את שנת 2007 סיימה EMC עם הכנסות בהיקף 13.23 מיליארד דולר.

EMC2 פועלת בישראל 13 שנים וממוקמת בקריית עתידים, תל-אביב. על לקוחות EMC2 בארץ נמנות חברות רבות בתחומי התעשייה והמסחר, הטלקום, הפיננסים והביטחון.

מידע נוסף אודות EMC2, המוצרים, הפתרונות והשירותים, באתרים:www.emc.com  www.Israel.emc.com

 


 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.