כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

"לחיות את החזון שלך"

15/04/2008

פראן פישר - המאמנת העסקית הפופולארית מארה"ב, תגיע בחודש הבא לישראל להנחיית סדנאות ייחודיות וחווייתיות להעצמת מנהלים, בדגש על עצמאות ניהולית ורגשית והגשמת החזון

האיגוד הישראלי לאסטרטגיה, יארח בחודש הבא את המאמנת העסקית הפופולארית מארה"ב – הגב' פראן פישר, לסדרת סדנאות למנהלים בנושא העצמה, הגשמת החזון האישי ועצמאות ניהולית ורגשית. הסדנאות יתקיימו במלון שרתון מוריה בת"א, בתאריכים 21-11 במאי.

פראן פישר, בעלת התואר "מאסטר קואץ'" (MCC) מהפדרציה הבינלאומית לאימון (ICF), הנה חלוצה ופורצת דרך עולמית בתחום האימון העסקי. בין היתר, כיהנה בתפקיד המנהלת הראשונה של התאחדות הארגונים להכשרת מאמנים (ACTO) וכיו"ר וועדת ההמלצה של ה-ICF.

פישר הנה מרצה בינלאומית וסופרת מוערכת בתחומי האימון. בין היתר, השתתפה בכתיבת  רב המכר: Chocolate for woman's soul.

במהלך השנים, זקפה לזכותה שעות עבודה רבות עם מנהלים ומנהיגים, וסייעה להם בתכנון, גיבוש והגשמת החזון. התוכנית הפופולארית שלה "Living Your Vision" - לחיות את החזון שלך, ידועה כתהליך שמעצים אנשים באמצעות הפיכת חזונם האישי למציאות חייהם.
 
ב-1997 ייסדה פישר את "האקדמיה להכשרת מאמנים" בה נלמדים מודלים פורצי דרך של אימון לעיצוב מחדש, הידועים כ"אימון מן הפנים אל החוץ" (Coaching from the Inside Out).

לפרטים נוספים אודות פראן פישר: http://www.franfisher-coach.com.

לדברי יורם רביב, יו"ר האיגוד הישראלי לאסטרטגיה: "עם הקמת האיגוד, לפני כשנה, שמנו לנו למטרה להוות גוף מקצועי מוביל שיניע ארגונים בישראל לשיפור ביצועיהם, תוך שימת דגש על יישום נכון של האסטרטגיה. אנו רואים באימון העסקי פן נוסף של הפרקטיקה הניהולית, שמוכיח עצמו בכל העולם, ושמחים לארח את אחת המאמנות המובילות בעולם בתחום זה".

רביב מוסיף כי, כיום מקובל בעולם להתייחס לאימון עסקי כהשקעה ולא כהוצאה, כאשר מחקרים הראו כי בעקבות אימון עסקי, מנהלים דיווחו על עלייה בפרודוקטיביות (53%), עלייה באיכות ובחוזק הארגוני (48%) וירידה בתלונות הלקוחות (34%). "עובדות אלה מוכיחות כי האימון אינו הוצאה אלא תהליך שנותן החזר על ההשקעה (ROI) בזמן קצר ולמעשה מגדיל את רווחי הארגון".

אחד הדגשים המרכזיים בסדנאות הינו הקניית הכלים ליחידת משאבי אנוש, כמנהלת התהליך בארגון, ולמנהלים המתאמנים לביצוע הערכה מבוססת למרכיבי האימון. כמו כן, לבחון האם האימון העסקי עומד במבחני כדאיות, מייצר ערך מוחשי ו-ROI מדיד ומהיר, הן עבור המנהלים המתאמנים והן עבור הארגון".
רביב, המשמש גם כמנכ"ל חברת ESP, המתמחה ביישום אסטרטגיה ושיפור ביצועים, נמנה על חניכיה של פראן פישר. באופן אישי, חווה מספר לא מועט של הצלחות אישיות ועסקיות בעקבות הסדנאות של פישר,  ועל כן החליט להזמינה לסדרת סדנאות אימון עסקי בארץ.

הסדנאות שיתקיימו הן:

Living Your Vision® - סדנה חווייתית שמובילה אנשים לעיצוב מחדש של חייהם, תוך הבנה מלאה של חזונם האישי והפיכתו למציאות. הסדנה מעוררת מנהיגות ויצירתיות, מבהירה ערכים, מיקוד וכיוון, מגדילה מודעות עצמית, אחריות ומחויבות, ובעיקר מגדילה סיפוק אישי ומקצועי והגשמה עצמית. התוכנית תתפרס על פני 3 ימים, במתכונת מצומצמת של עד 25 משתתפים.

אימון לאינטליגנציה רגשית – מהי אינטליגנציה רגשית וכיצד ניתן להשתמש בה על מנת להגדיל את היכולות שלך ושל עובדיך? כלים לשיפור יכולת הניהול והאינטליגנציה הרגשית של מנהלים ושיפור יכולות הצוות, במטרה להגדיל את הצלחות הארגון. הסדנה תועבר יחד עם נירית פולק, מנהלת תחום אימון עסקי בחברת ESP, מנחת קבוצות ויועצת ארגונית.

Executive Leadership Coaching - סדנה מתקדמת לשיפור היכולות והמיומנויות של מאמנים עסקיים, שתסייע להם להוביל מנהלים להיות המנהיגים של המחר. כיצד להתאים את האימון לתרבות ולאקלים הארגוני, וכיצד למדוד את החזר ההשקעה (ROI) על האימון עבור הארגון, ובהתאם לתמחר את האימון ללקוח. סדנה זו תועבר יחד עם יורם רביב.

אימון קבוצתי וצוותי - סדנה המסייעת למאמנים עסקיים מנוסים המעוניינים לשפר את יכולותיהם באימון קבוצות וצוותים וללמוד איך להובילם למיקסום הפוטנציאל הגלום בהם בזווית ראייה חדשה ויצירתית. כמו כן, ילמדו כיצד לשווק את עצמם כמאמני קבוצות/צוותים בארגונים. סדנה זו תועבר יחד עם יורם רביב.


אודות האיגוד הישראלי לאסטרטגיה

"האיגוד הישראלי לאסטרטגיה", יוסד על-ידי יועצים עסקיים ואנשי אקדמיה במטרה להוביל ארגונים בישראל למצוינות מתמדת בביצועיהם תוך התמקדות בשלב יישום האסטרטגיה.

על מנת לממש מטרה זו, האיגוד מקיים סדנאות, ימי עיון וכנסים שיתמקדו באסטרטגיה וביישומה, בשיתוף איגודים ופורומים מקצועיים ופונקציונאליים נוספים.

כמו כן, האיגוד מפרסם ניוזלטר דו-שבועי המציג מאמרים מקצועיים, מחקרים, ניתוחי אירועים וטכנולוגיות חדשות. יו"ר האיגוד הינו יורם רביב, המשמש גם כמנכ"ל חברת ESP, המתמחה ביישום אסטרטגיה ושיפור ביצועים. מנכ"לית האיגוד הנה רחל ספוזניק.

לפרטים נוספים אודות האיגוד: http://www.strategicforum.net


 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.