כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

EMC מרחיבה את יכולות מערכת CENTERA לאחסון מספר כפול של תכנים דיגיטליים

16/04/2008

EMC המובילה בפתרונות לתשתיות מידע, הכריזה על גרסת תוכנה חדשה שמאפשרת לאחסן מספר כפול של תכנים דיגיטליים בארכיון של מערכת EMC Centera לאחסון מוכוון תוכן (Content Addressed Storage - CAS).

הגרסה החדשה מקלה על הניהול והאבטחה של האזורים בעלי קצב הצמיחה המהיר ביותר, במה שמכונה "היקום הדיגיטלי" - תכנים אלקטרוניים שאינם משתנים דוגמת תצלומים רפואיים, הודעות דואר אלקטרוני, מסמכים פיננסיים או קבצים של וידאו ואודיו.

על פי המחקר שפרסמה לאחרונה חברת המחקר IDC, במימון EMC –'הגיוון וההתפשטות של היקום הדיגיטלי: תחזית עדכנית לגידול בהיקף המידע בעולם עד שנת 2011' - עולה קצב הגידול בהיקף המידע הדיגיטלי בשיעור שנתי של קרוב ל-60 אחוזים. בדוח צוין כי השונות הרבה בנפח הקבצים, ממחישה את הגיוון של היקום הדיגיטלי. עקב הגידול בהיקף השימוש בטלפוניית אינטרנט (VoIP), חיישנים ותגי זיהוי בתדר רדיו RFID)), מהיר ב-50% קצב הגידול במספר "האריזות" של הנתונים הדיגיטליים - קבצים קטנים יחסית, תמונות, מנות, אותות - מקצב הגידול בנפח המידע. הגידול המהיר במספר הקבצים הקטנים, שמרביתם סטטיים ונותרים ללא שינוי, מציב אתגר ניהול משמעותי.

על מנת לסייע לחברות עסקיות וארגונים לעמוד בקצב הגידול ולנהל ארכיון בטוח של נתונים חשובים, מאפשרת הגרסה החדשה של תוכנת הניהול Centera - CentraStar 4.0 - להכפיל את כמות העצמים שניתן לאחסן בכל כונן קשיח במערכת: כעת ניתן לאחסן עד 25 מיליון עצמים בכל כונן בנפח של 500 ג'יגה-בייטים או 750 ג'יגה-בייטים - תכונה חשובה במיוחד כשמנהלים כמויות גדולות מאוד של עצמים קטנים. כמו כן מעניקה הגרסה החדשה, אשר מוצעת כשדרוג חינם, יכולות משופרות לניהול עצמי ותיקון מהיר ב-25 אחוזים בהשוואה לגרסאות קודמות.

בנוסף לתמיכה בעצמים רבים יותר ותיקון עצמי מהיר יותר, מעניקה הגרסה החדשה של תוכנת הניהול גם רמה גבוהה יותר של גמישות ואבטחה. בין השאר, מאפשרת הגרסה החדשה למנהלי מערכת לבודד, להגדיר ולנהל בנפרד תעבורה ליישומים, ניהול ושעתוק, על מנת לספק שילוב מושלם בין ביצועים לאבטחה. כן נהנים מנהלי המערכת מיכולות משופרות לכניסה למערכת ועריכת ביקורות - ובכלל זה אפשרות להגדיר כללים מיוחדים ביחס למורכבות הסיסמאות, על מנת לשפר את האבטחה.
 
אודות EMC

חברת EMC2 היא המובילה העולמית בפיתוח ואספקה של פתרונות לתשתית המידע, ופתרונות המאפשרים לארגונים בכל הגדלים לשנות את הדרך בה הם מתחרים ולייצר ערך מהמידע שלהם. EMC2 מובילה את חזון ה- ILM (Information Lifecycle Management) לפיו מנוהל המידע לכל אורך מחזור חייו הארגוני, תוך מיונו על פי חשיבותו לארגון ועל פי דרישות הזמינות, הביצועים והשימושיות שלו.

את שנת 2006 סיימה EMC עם הכנסות בהיקף 11.15 מיליארד דולר.

EMC2 פועלת בישראל 13 שנים וממוקמת בקריית עתידים, תל-אביב. על לקוחות EMC2 בארץ נמנות חברות רבות בתחומי התעשייה והמסחר, הטלקום, הפיננסים והביטחון.

מידע נוסף אודות EMC2, המוצרים, הפתרונות והשירותים, באתרים:www.emc.com  www.Israel.emc.com


 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.