כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

הבלניות במיקוואות בירושלים ידווחו על נוכחות באמצעות הטלפון

16/04/2008

המועצה הדתית בירושלים מבצעת מהפך בניהול עובדיה; 200 בלניות ועובדות המיקוואות בירושליםידווחו נוכחות
באמצעות מערכת דיווח נוכחות טלפונית ממוחשבת עם זיהוי קולי של לביא טיימטק

לביא טיימטק, המפתחת מערכות תוכנה לניהול ובקרת זמן של עובדים, השלימה פרוייקט במסגרתו הבלניות, העובדות  בעשרות המיקוואות בירושלים, החלו לדווח על נוכחות באמצעות הטלפון.

במסגרת הפרוייקט, כ-200 בלניות ועובדות המיקוואות בירושלים החלו לדווח על נוכחות באמצעות מערכת דיווח טלפונית ממוחשבת עם זיהוי קולי של לביא טיימטק, אשר ביצעה את הפרוייקט כולו.

כל בלנית המגיעה לעבודה, מחייגת למספר טלפון מרכזי ומדווחת בקולה על תחילת העבודה או סיומה. המערכת יודעת לזהות בוודאות את הדוברת, באמצעות מערכת המזהה את מקור הדיווח המתבסס על זיהוי העובד באמצעות חתימתו הקולית. בנוסף, המערכת עושה שימוש בטכנולוגיות סלולר ביניהן זיהוי מקור דיווח (דהיינו, מספר הטלפון ממנו בוצעה השיחה, שמראה מאיזה מקווה העובדת דיווחה, וזאת, בשילוב עם מערכת ממוחשבת לאיסוף שעות וניתוחן,  עם ממשק למערכות שכר ו- ERP.

קענדי אורי, אחראית מחלקת המנגנון במועצה הדתית, מוסרת: "הבלניות במיקוואות ממוקמות במספר רב של מוקדים קטנים בהם נוכחות 2-3 עובדות ולכן לא משתלם להתקין במקום שעוני נוכחות. פתרון הדיווח באמצעות הטלפון, מאפשר לנו לקבל דיווח מדויק ואמין ובנוסף, אף חוסך בעלויות ובכח-אדם."
  
ניהול נוכחות הבלניות נעשה בעבר באמצעות דיווחים ידניים, שהועברו על ידי הבלניות האחראיות שהיו יושבות ומשוות בין הנתונים הרשומים ידנית לבין מצבת כח האדם הרשום במנגנון. שיטה זו יצרה סרבול וחוסר יעילות. המערכת הממוחשבת שהותקנה פתרה בארגון צורך אקוטי להתייעלות ולשיפור תנאי העבודה בעיקר, וחסכה משאבי זמן וכסף. המערכת שהותקנה במטה המועצה הדתית בירושלים, מסוגלת היום לקבל את כל הנתונים הנאספים לגבי נוכחות עובדים בארגון. הנתונים מועברים ישירות מהטלפונים  למערכת לביא ולאחר עיבוד נתונים ומועברים למערכת השכר של הארגון. השיטה פועלת כ"משפך" המנקז נתונים מכל המיקוואות בירושלים למקום מרכזי אחד. 

איל תמיר, מנהל הפעילויות של לביא טיימטק בישראל, מוסר:  "דיווח נוכחות באמצעות הטלפון בשילוב עם זיהוי קולי, מספק מענה לצורך שהיה קיים אך לא פתיר בעבר. המערכת של לביא מהווה כלי עבודה חשוב למנהלי ארגונים שלהם מספר רב של אתרים המרוחקים ממטה הארגון. כלי זה משמש לאיסוף וחישוב שעות העבודה , אך גם מעניק ערך מוסף לכל הרמות בארגון מהעובד , דרך מנהל המחלקה ועד למדור השכר והנהלת הארגון. ותורם גם להקטנת העלויות הנדרשות לטיפול בזמן העבודה של עובדים אלו".

אודות לביא

לביא טיימטק, הנה בית תוכנה המוביל בישראל ומהמובילים בעולם בפיתוח מערכות תוכנה לניהול המשאב האנושי וניהול ובקרת זמן. לביא מציעה לחברות וארגונים בינוניים וגדולים בארץ ובעולם מגוון פתרונות תוכנה וחומרה, המשולבים עם מערכות שכר/כ"א, בטחון, בקרת כניסה ועוד. מערכות החברה מספקות פתרונות לדיווח נוכחות באמצעות אינטרנט,טלפונים סלולריים, מסופונים ניידים, מעקב אחר שעות עבודה בטכנולוגיות טביעת אצבע כף יד ועוד. ללביא חברה בת בקנדה ומפיצים ברחבי העולם. עם לקוחות החברה בארץ נמנים : ויזה, ישרכארט, ברק, מנפאוור, שופרסל, קסטרו, אייס, הום סנטר, רשת מלונות דן, הילטון , ישרוטל, מפעלי תעשייה כמו דלתא, חיפה כימיקלים, מיכלי כרמל, מוסדות ומשרדי ממשלה, עיריות, בנקים וחברות הייטק רבות.

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.