כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

אקסנצ'ר מטפחת את דור העתיד: תורמת לעמותת יוניסטרים תקציב של שנת לימודים

16/04/2008

התרומה נאמדת ב-  50,000 דולר לשנה ואופציה לתרומה נוספת בעתיד

חברת אקסנצ'ר, חברת הייעוץ העסקי והשירותים הטכנולוגיים הגלובלית, בנתה בשיתוף עם מתן, ארגון המחבר בין עסקים וקהילה, פרויקט קהילתי יחודי. אקסנצ'ר ישתפו פעולה עם עמותת יוניסטרים המכשירה בני נוער להנהגה עסקית חברתית , ופועלת למען שינוי חברתי בישראל.

לדברי כרמית ברון סיטון, מנהלת משאבי אנוש, באקסנצ'ר ישראל שיתוף הפעולה יכלול שילוב עובדי אקסנצ'ר בפעילות עם בני הנוער, תוך הקניית תכנים מתפיסת עולמה ופעילותה, על ידי מומחי החברה. בנוסף, אקסנצ'ר תעביר  ליוניסטרים תרומה הנאמדת ב 50,000  דולר, למימון הפעילות במרכז שבכפר יונה, עם אופציה לתרומה נוספת בעתיד.

גיל גידרון, שותף בכיר באקסנצ'ר העולמית, מנהל פעילות אקסנצ'ר בישראל: "אקסנצ'ר מאמינה בסיוע לקהילה בה היא פועלת, בדגש על יעדים חינוכיים. הבחירה בעמותת יוניסטרים היא בשל התאמתה למדיניות אקסנצ'ר, המבקשת לקדם את החינוך בדור העתיד. יזמות, חדשנות, מנהיגות וביצועים גבוהים הם אפיונים של ארגונים מצליחים וממשלות חזקות בכל העולם, ואקסנצ'ר כחברה שמיישמת זאת בעצמה, מבקשת לסייע להנחיל לדור העתיד של ישראל את הכלים להמשיך ולטפח את כישורי היזמות שלהם ולהעצים את יכולתם לנהל ולהנהיג בסביבה בה הם חיים. התקווה היא שבעתיד, בזכות כישורים אלו, יוכלו בני הנוער לתרום חזרה לקהילה. אקסנצ'ר תשמח לעקוב אחר התקדמותם והתפתחותם האישית והמקצועית של בני הנוער" . 

איריס רף רונן, מנכ"ל Unistream, אמרה כי "התרומה תסייע לעמותה לאפשר למחזור נוסף של חניכים לקבל כלים ניהוליים וערכיים, תוך עבודה על פיתוח ועידוד מנהיגות".

עינת רובנשטיין, סמנכ"ל שותפויות במתן: "השותפות נבנתה מתוך חזון משותף לאקסנצ'ר וליוניסטרים, כארגונים השואפים להובלה ומנהיגות, תוך שאיפה למיקסום היכולות וההישגים".

אודות Unistream:

עמותת Unistream פועלת כדי להצמיח מנהיגות עסקית-חברתית בקרב בני נוער, תוך דגש על אזורי פריפריה. העמותה מכשירה נערים ונערות בגילאי תיכון להתמודדות עם מציאות כלכלית חברתית של עולם העסקים וההי-טק בישראל ובעולם, על ידי הקניית כלים להצלחה והפיכתם למנהיגים עסקיים וחברתיים בקהילותיהם. מיסד ויו"ר העמותה הוא איש העסקים רוני צארום.

אודות אקסנצ'ר (Accenture)

אקסנצ'ר היא חברה גלובלית, המעניקה ייעוץ ניהולי, שירותי טכנולוגיה ומיקור-חוץ.

החברה, המחויבת לחדשנות, מסייעת ללקוחותיה, עסקים וממשלות, להשיג ביצועים גבוהים.

עם מומחיות עמוקה בתהליכים תעשייתיים ועסקיים, משאבים גלובליים רחבים ומוניטין מוכח, אקסנצ'ר מניידת את כוח האדם, הטכנולוגיות והכישורים הנחוצים, כדי לסייע ללקוחותיה לשפר את ביצועיהם.

אקסנצ'ר מעסיקה יותר מ-158 אלף איש ב-49 מדינות ברחבי העולם, והכנסותיה נטו בשנה הפיסקלית שהסתיימה ב-31 באוגוסט 2007, הסתכמו ב- 19.70 מיליארד דולר.

אקסנצ'ר פעילה בישראל משנת 2001 ועובדת עם הארגונים המובילים בארץ.

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.