כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

חברת חשמל בחרה בפלטפורמת שרתי האל-כשל של סטראטוס למערכות חיזוי קריטיות חדישות

16/04/2008

היקף הפרויקט המוערך בקרוב למיליון ₪, יפחית השבתות לא מתוכננות ויוביל לשיפור משמעותי בעבודות התחזוקה

חברת החשמל בחרה בחברת קונטאל ITS ליישם את מערכת האחזקה החזויה החדישה מתוצרת חברת Rockwell Automation על פלטפורמת  שרתי אל-כשל של חברת סטראטוס.

היישום של חברת Rockwell Automation למערכת חיזוי ובקרת רעידות בציוד סובב יאפשר להקטין את זמני ההשבתה של מערכות קריטיות וטורבינות לאספקת חשמל לתושבי מדינת ישראל.

לדברי שי גרשון, מנכ"ל קונטאל I.T.S, "מדובר ביישום מערכות תוכנה וחומרה קריטיות שתפקידן  למנוע השבתות לא מתוכננות של מכונות באגף היצור של החברה, תכנון פעולות אחזקה מונעת מאפשר לדלג על שיפוץ מכלולים קריטים שמצבם אינו מצדיק כניסה לפעולת אחזקה משביתה בשלב  ראשוני" כן הוסיף: "המערכת צפויה לקצר את זמני ההשבתה של משאבי יצור קריטים בחברת החשמל, ולהביא לחיסכון משמעותי בהוצאות התפעול השוטף".

כחלק מהפרויקט נערך סמינר בחברת החשמל של חברת Rockwell Automation ספקית הפתרון בו הוצגו יישומים דומים בעולם. לדברי מר Geoff Wiliams מחברת Rockwell – "בתחנות הכוח הגדולות בעולם גילינו כי פעולות אחזקה קבועות, שאינן מתוכננות על סמך מצב המכונות בפועל, מתגלות במקרים רבות מאוחר מדי או לחליפין מיותרות. היכולת להשתמש בטכנולוגיות חדישות על מנת לחזות את מועד האחזקה הנדרש מהווה פריצת דרך בתפעול השוטף, בזמינות היצור ובשמירת נכסי החברה".

אודות קונטאל ITS

חברת קונטאל ITS מקבוצת קונטאל אוטומציה ובקרה הנה ספקית פתרונות תוכנה לניהול ריצפת ייצור. (MES - Manufacturing Execution Systems) וכן פתרונות חומרה למערכות מיחשוב קריטיות. פתרונות התוכנה של החברה מעניקים מענה בשכבה שבין רצפת הייצור ושכבת ה-ERP. לחברה ניסיון רב בהתקנת מערכות ניהול ייצור ללקוחות הפועלים בסביבה רגולטורית, כגון תעשיות המזון והמשקאות, תעשיית הפרמצבטיקה, תעשיות הרכב ועוד. בין לקוחותיה של החברה נמנים: יוניליוור, אבן קיסר, דקסון, פריגת, טרה, ועוד.

לצד ייעוץ בהגדרת צרכי המפעל, החברה מתמחה בכתיבת מפרטים טכניים, מפרטי בדיקות ותיעוד פרוייקטים על פי דרישת GAMP (ותקנות 21 CFR Part11  של הממשל הפדרלי האמריקני).

לחברה ניסיון מוכח ביישום ממשקים מקוונים בין מערכות האוטומציה והבקרה לבין מערכות ERP מובילות כגון SAP, Oracle, Movex ועוד.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.