ארכיון

וועדת האיתור לבחירת יו"ר המועצה לשידורי כבלים ולוויין המליצה לשר התקשורת למנות את ניצן חן לתפקיד יו"ר המועצה

21/04/2008

הוועדה המליצה לשר התקשורת אריאל אטיאס למנות את מר ניצן חן לתפקיד יו"ר המועצה

שר התקשורת אריאל אטיאס, קיבל בסופ"ש (יום ה'), מאת מרדכי מרדכי, יו"ר וועדת האיתור לבחירת יו"ר המועצה לשידורי כבלים ולוויין, את המלצת הוועדה למועמדה לתפקיד. הוועדה המליצה, פה אחד, בפני השר אטיאס, למנות את מר ניצן חן לתפקיד יו"ר המועצה לשידורי כבלים ולוויין.

להלן שמות חברי וועדת האיתור: מנכ"ל משרד התקשורת, מרדכי מרדכי, יו"ר הוועדה, סגן נציב שירות המדינה, מוטי אהרוני, יו"ר בזק לשעבר, משה הבא, חברת מועצת הרשות השנייה לשעבר, גב' מרגלית יניב וחיים גולדברג, ראש מטה חגיגות ה- 60 במשרד ראש הממשלה.

לאחר שיקבל המלצת וועדת האיתור, על השר אטיאס להעביר החלטתו לאישור הממשלה.

ניצן חן, 44 , שימש כמנהל מערכת החדשות של הערוץ הראשון, עורך "מבט" ומגיש ובמאי סרטים דוקומנטאריים.

מנימוקי הוועדה על בחירתה במר ניצן חן: "לאחר דיון מעמיק החליטה הוועדה פה אחד כי המועמד הראוי ביותר הוא ניצן חן וזאת בשל עיקרי הנימוקים הבאים: התרשמות מכישוריו הניהוליים, יכולת ניתוח וגיבוש אסטרטגיה, עבודה עם אנשים וניסיון עשיר בתחום התוכן וגישה ערכית לנושאים בהם עוסק התפקיד".

שר התקשורת, אריאל אטיאס, בירך את הוועדה על עבודתה והחלטתה. לדבריו, "על סדר יומה של המועצה נמצאים נושאים חשובים הממתינים להכרעה ולקבלת החלטות. אני משוכנע שהמועצה תמשיך לקדם את הקו הפרו-צרכני שמוביל משרד התקשורת בשנתיים האחרונות,לטובת אזרחי ישראל".