כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

עסקאות בשווי 1.44 מיליארד דולר בין אריקסון למפעילי תקשורת סלולרית בסין

21/04/2008

חברת אריקסון חתמה בשבוע שעבר במעמד ראש ממשלת סין וראש ממשלת שבדיה, על הסכם להרחבת רשת GSM עם שניים ממפעילי התקשורת הסלולרית הגדולים בסין – צ'יינה מובייל וצ'יינה יוניקום. ההסכמים נאמדים ב-1.3 מיליארד דולר וב-140 מליון דולר בהתאמה.

על פי תנאי ההסכם עם צ'יינה מובייל, אריקסון תשמש ספק עיקרי של ציוד ליבת הרשת וציוד אלחוטי בנוסף לשירותי תמיכה טכניים, אשר נועדו להרחיב את הכיסוי של רשת ה-GSM/GPRS של צ'יינה מובייל ואת קיבולתה ב-19 אזורים ברחבי סין. אריקסון גם תספק תכונות אשר יאפשרו לצ'יינה מובייל להפחית את צריכת האנרגיה ברשתות הסלולריות ולתרום בכך לצמצום פליטות דו-תחמוצת הפחמן. תכונות אלו הין חלק מ"תוכנית הפעולה הירוקה", מזכר שיתוף פעולה אסטרטגי שחתמו שתי החברות בעבר.

לדברי מנכ"ל אריקסון ישראל, מומו לירן : "עסקה זו, שנחתמה במולדתה של Huawei, הספקית השלישית בגודלה בעולם של תשתית סלולרית, מדגישה את היתרון הטכנולוגי העצום של אריקסון בתחום זה. כעת תחזיק אריקסון בנתח של כמעט 50% משוק ה-GSM העולמי בנוסף לנתח של כ-50% משוק הדור השלישי".

על-פי ההסכם עם צ'יינה יוניקום, אריקסון תשמש כספק העיקרי ותסייע בהרחבת רשת ה-GSM של החברה בעשרה אזורים ברחבי סין, לרבות בייג'ין אשר אריקסון טרם שימשה בה כספקית ציוד. אריקסון גם תספק פתרונות מולטימדיה לשירותי  WAPכדי לסייע באספקת שירותי ויישומי מולטימדיה חדשים ואטרקטיביים.

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.