כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

Toyo Ram תשתף פעולה עם משטרת מקסיקו לאספקת משדרים דיגיטאליים

28/04/2008

היקף הפיילוט כחצי מיליון דולר; צפי הזמנה לרבעון שני-שלישי של 2008, 2 מיליון דולר

חברת Toyo Ram המתמחה באספקת פתרונות תקשורת, סלולאר, אבטחה, וידיאו, תשתיות ואלקטרוניקה לסקטורים שונים במשק תשתף פעולה עם משטרת מקסיקו ותספק לה משדרים דיגיטאליים בהיקף של קרוב ל-3 מיליון דולר. במסגרת הפיילוט שהוערך בכחצי מיליון דולר, בחנה משטרת מקסיקו את יעילות השימוש במשדרים הדיגיטאליים. עם השלמתו והשגת תוצאות איכותיות הוחלט על ביצוע הזמנה ראשונה לרבעונים השני והשלישי של 2008 בהיקף של למעלה מ-2 מיליון דולר. הצלחתו של הפיילוט ושיתוף הפעולה אף צפויה להוות עבור TOYO RAM הזדמנות עסקית נוספת, במסגרתה תספק את פתרונות המיסוך הסלולארי והאלחוטי שלה.

מדובר במשדרים דיגיטאליים, זעירים וניידים עם הספק שידור מובנה המאפשר יכולות תקשורת של למעלה מק"מ, בשטח בנוי. משטרת מקסיקו משתמשת במשדרים הללו לטובת מעקב סמוי באתרים בהם מתבצעת פשיעה. המשדר הניתן להסוואה באופן קל ואיכותי, מעביר תמונת מצב מלאה ומספק כלי להוכחה ואיתור של גורם הפשיעה. בזכות גודלם הזעיר של המשדרים, מתכוננים במשטרת מקסיקו אף לעשות בהם שימוש כאמצעי תיעוד שיושתל על גופם וציודם של השוטרים הסמויים, במהלך ביצוע פעולות שיטור ובילוש.

סמנכ"ל פיתוח עסקי ב-Toyo Ram, רועי וילקובסקי: "החדשנות הדיגיטאלית חודרת יותר ויותר לכל נדבכי החיים שלנו ודברים שנראו לנו בעבר "מדע בדיוני" או אפיינו בעיקר סרטי פעולה, הופכים דבר שבשגרה ובהחלט משרתים ומייעלים את שיטות העבודה. הפיילוט במשטרת מקסיקו הסתיים והוכתר בהצלחה גדולה בזכות הערך המוסף שסיפק בזמן קצר כל כך לקברניטי המשטרה. זו פעילות ראשונה שלנו במקסיקו אבל לאור התוצאות הנוכחיות, בהחלט לא האחרונה".

 
אודות Toyo Ram

חברת Toyo Ram, בבעלות פרטית, פעילה משנת 1981 ומתמחה באספקת פתרונות טכנולוגיים ואלקטרוניים מתקדמים לסקטורים שונים במשק. חברת Toyo Ram היא אחת מ-5 המפיצות המובילות בישראל והיא נציגתן ומפיצתן של ענקיות תקשורת בהן Novatel, Neonode, IMC, MITSUBISHI ELECTRIC, NEC,Sony Semiconductor , Hitachi , Becker  , AVANEX, Rose Electronics, Triveni Digital  ורבות אחרות. הנהלת Toyo Ram ממוקמת ברעננה והיא מעסיקה בישראל כ-25 עובדים.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.