כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

Ransys הישראלית ממשיכה להרחיב את פעילותה בשוק הבינלאומי כספקית עולמית מובילה בתחום ניהול משובים וסקרים

28/04/2008

ארגון המחקר הבינלאומי היוקרתי Esomar בחר בפתרונות נמל"ה Attentive לביצוע הסקרים והמשובים של הארגון ברחבי העולם; גיא יוגב, משנה למנכ"ל Ransys: "מדובר בהבעת אמון ביכולות של כלי המשוב והסקרים שלנו מצד אחד הגופים המובילים בעולם בתחום מחקר השווקים"

Esomar, הארגון הבינלאומי היוקרתי בתחום מחקר השווקים, הכריז כי בחר במערכת ה- Attentive (מערכת נמל"ה – ניהול משוב לקוחות הארגון) של חברת Ransys הישראלית לביצוע הסקרים והמשובים שלו במחקריו בעולם.

בחירת המערכת מהווה החלטה משמעותית עבור Esomar שכן כגוף המקצועי המרכזי בתחום, כלי הסקרים אותו הוא מיישם מהווה חלון ראווה אל מול קהילת המחקר כולה ועל כן מצופה ממנו לעמוד בחזית המקצועית של הענף.

בשלב הראשון, שעלה לאוויר לאחרונה, עושה Esomar שימוש ב- Attentive בפרויקט המשוב השנתי שלה בקרב כ – 5,000 חברי הארגון הפזורים ב- 100 מדינות בכל העולם ומטרתו לבחור את נציגי הארגון בכל מדינה. 

בהמשך צפויה Esomar להרחיב את השימוש בכלי הסקרים והמשובים של Ransys גם לפעילויות מחקר נוספות של הארגון.

המערכת הותאמה לדרישות Esomar וכוללת בפרויקט הראשון ממשק אפיון ייחודי לזיהוי אוטומטי של המשיב, אשר בודק את נתוניו האישיים והמדינה בה הוא מתגורר בהתאם לשדות שמילא ומציגה לכל חבר בארגון את החלק הרלוונטי בשאלון. הסקר הינו אישי לכל משתתף תוך שמירה על כללי אנונימיות מוחלטת לגבי אופן הצבעתו.

כל שאלון מכיל מידע עשיר ומגוון המאפשר לכל משיב לגבש את החלטתו בצורה אופטימאלית כגון פירוט לגבי כל מועמד ופרטים הכוללים רקע, נתונים אישיים ותמונה. 

בסוף תהליך המשוב מקבלים אנשי מטה הארגון דוחות מפורטים המופקים באופן אוטומטי ומציגים את התפלגות התשובות בהתאם לסיווגים ופילוחים שונים.

ארגון Esomar הינו הארגון הציבורי הבינלאומי החשוב והמשפיע ביותר בתחום מחקר השווקים. הארגון שואף לקדם את הידע באמצעות שיטות של מחקר שווקים הבודקות פעילויות צרכנים וחברות וכך לקבל מידע עשיר יותר על השווקים במדינות השונות. הוא מורכב ממכוני מחקר שונים הפועלים במדינות שונות וכולל את המומחים המקצועיים ביותר בתחום המחקר.

גיא יוגב, המשנה למנכ"ל Ransys, אמר כי "הבחירה של Esomar מהווה תעודת כבוד אדירה עבורנו והבעת אמון מצד גופי המחקר המוביל והיוקרתי בעולם בתחום הסקרים - מה שמעיד יותר מכל על יכולות הכלים הטכנולוגיים שלנו. היא משקפת היטב את היעד שהצבנו לגבי השנה הנוכחית והוא להעמיק את פעילותנו בשוק העולמי כחברה מובילה בתחום ניהול המשוב הארגוני (EFM). זהו מהלך משמעותי עבורנו אשר יעניק לנו מנוף חיובי להמשך פעילותנו בשוק הגלובלי."

מנהל הפרויקט ב- Esomar מר Jéquier אומר "שלאחר בחינה של מספר פתרונות לניהול משובים, החלטנו כי פתרון ה – Attentive ענה בדיוק לצרכים שלנו לביצוע פרויקטים מורכבים כגון זה המאופיין בחשאיות רבה ובפריסה גלובלית רחבה. חשוב להבין כי כארגון חברים בינלאומי, היכולת להיות קשובים לחברי הארגון ולאפשר להם להשפיע על ההחלטות המתקבלות בזמן אמת היא קפיצת מדרגה ביכולות הארגון כולו להשפיע על תעשיית מחקר השווקים."

בנוסף ציין Jéquier כי "לאחר השלמת השלב הראשון, אין ספק כי בחירה זו הוכיחה עצמה בשל ההקפדה על עמידה בסטנדרטים גבוהים והפתרון הייעודי שהותאם לדרישות שהצבנו. שיתוף פעולה מוצלח זה בהחלט סולל את הדרך להמשך העבודה המשותפת. " 

אודות Ransys

Ransys היא חברת תוכנה ישראלית ומובילה עולמית בתחום מערכות ניהול סקרים ומשובים בארגונים. רנסיס מוכרת על ידי גרטנר כאחד המפתחים המובילים בעולם בתחום זה והוכתרה על ידי מיקרוסופט כשותף זהב. מערכת הדגל של החברה, נמל"ה Attentive מאפשרת לכל מנהל בארגון לנהל סקרים, משובים ותהליכי הערכה בקרב לקוחות, עובדים ושותפים עסקיים. החברה פיתחה ורשמה פטנטים לתהליכי משוב מתמשכים המשמשים לבקרה ושיפור תהליכים עסקיים כגון שירות לקוחות טלפוני, פרונטאלי ואינטרנטי.

כיום המערכת משרתת כ - 250 ארגונים מובילים בישראל, מכל המגזרים, וביניהם טבע,  אינטל, אמדוקס, משרד הבטחון, צה"ל, רפאל,  משרד התמ"ת, בנק ישראל, בנק הפועלים, בנק לאומי, אורנג', פלאפון, בזק, סלקום, שירותי בריאות כללית, תנובה, אל על, שטראוס, נס טכנולוגיות, האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת בן גוריון, ועוד.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.