כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

חברת האנליסטים CIMdata: "כאשר אנשים חושבים PLM הם חושבים דאסו סיסטמס"

28/04/2008

דאסו סיסטמס מובילה את שוק תוכנות PLM זו השנה השלישית ברציפות

חברת התוכנה דאסו סיסטמס (Dassault Systèmes), מובילה עולמית בפתרונות תלת ממד (3D) וניהול מחזור חיי מוצר (PLM), הוכתרה כמובילה במספר קטגוריות של דוח ניתוח שוק ה-PLM העולמי לשנת 2008, אשר פורסם לאחרונה ע"י CIMdata - חברת ייעוץ ומחקר גלובלית הסוקרת מדי שנה את שוק ה-PLM ומפרסמת ניתוחים מקיפים המפרטים את השינויים בהשקעות בתעשייה, מגמות ומובילי שוק.

בדוח האחרון של CIMdata דירגה חברת המחקר את דאסו סיסטמס כמובילה בנוכחות כוללת בשוק תעשיית ה-PLM בקרב מנהיגי נתח המחשבה (mindshare) בתעשייה – דירוג המשקף את היותה של החברה מובילה הן בזרם המרכזי ב- PLM והן במגזר היקר יותר של שוק ה- PLM, בתחום הפתרונות הכוללים.

CIMdata מגדירה חברה מובילה בנתח מחשבה, כחברה שאותה מעדיפים משתמשי קצה לבחור כמזוהה עם המונח PLM. זו השנה השלישית ברציפות בה מדורגת דאסו סיסטמס בצמרת דירוגי נתח המחשבה של התעשייה.

"אנו גאים ביותר להיות מוכרים ע"י CIMdata כמובילי תעשיית ה-PLM זו שנה שלישית ברציפות", אמר פסקל דאלוז, סגן נשיא בכיר לאסטרטגיה ושיווק בדאסו סיסטמס. "הצלחתנו המתמשכת הנה הוכחה למסירותם של אנשינו, לרוחב שלל מותגינו, לספק ללקוחות טכנולוגיה ופתרונות מובילים הנדרשים להבאת מוצרים ברמה עולמית מרעיון אל השוק".

החברה גם הוכרה ע"י CIMdata כמובילת נתח מחשבה בהכנסות PLM כוללות, הן בהכנסות ישירות ובנוכחות שוק (דרך שותפים), והן בהכנסות ממכירת תוכנות PLM.

על בסיס תוצאות CIMdata, ב-PLM מהזרם המרכזי מובילה דאסו סיסטמס על פני המתחרה הקרובה אליה ביותר במיליארד דולר בהכנסות ובחמישה אחוזי נתח שוק.

CATIA, פתרון הדגל של דאסו סיסטמס לתכנון מולטי-דיסציפלינארי, ממשיכה ליהנות ממעמד דומיננטי בשוק.

"זו הייתה שנה מרגשת עבור תעשיית ה- PLM, מאחר שהגידול עלה על הציפיות בכל מובן. יותר ויותר ארגונים בשוק הביניים התחילו להבין את הערך של PLM, וחברות כמו דאסו סיסטמס המשיכו לגלות הצלחה בשווקים ורטיקאליים לא מסורתיים כמו מדעי החיים, הלבשה ואלקטרוניקה", אמר אד מילר, נשיא CIMdata. "דאסו סיסיטמס ממשיכה לחזק את מעמדה בשוק, הן כמובילה והן כחדשנית".

*********
חברת התוכנה דאסו סיסטמס (Dassault Systèmes) - מובילה עולמית בפתרונות תלת ממד (D3) ופתרונות PLM (ניהול מחזור חיי מוצר), מביאה ערך ליותר מ- 100,000 לקוחות ב- 80 מדינות בעולם. כחלוצה בתוכנות 3D מאז 1981, דאסו סיסטמס מפתחת תוכנות ויישומי PLM התומכים בתהליכים תעשייתיים, תוך אספקת חזון בתלת ממד למחזור החיים השלם של מוצרים- מתפיסה ועד תחזוקה ומחזור. כתובת האתר של החברה: www.3ds.com

מגוון מוצרי דאסו סיסטמס כולל את CATIA לעיצוב ותכנון מוצרים וירטואליים; SolidWorks לתכנון ועיצוב מכני בתלת מימד; DELMIA לייצור וירטואלי; SIMULIA – לבדיקות וירטואליות; ENOVIA לשיתופיות גלובלית בניהול חיי המוצר; 3DVIA לחוויית תלת ממד מקוונת ו"טבעית" (lifelike experience). CATIA, SolidWorks, DELMIA, SIMULIA, ENOVIA וכן 3DVIA הם סימנים רשומים של דאסו סיסטמס או של חברות הבנות שלה בארה"ב ובמדינות נוספות. דאסו סיסטמס נסחרת בבורסת הנאסד"ק (DASTY) וביורונקסט בפריז.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.