כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

בנק אוצר החייל קיבל רישיון למתן ייעוץ פנסיוני

29/04/2008

ישראל טראו, מנכ"ל הבנק: "בתחום הייעוץ הפנסיוני יש יתרון גדול לבנק אוצר החייל בהיכרות עם הלקוח ובשירות האישי והמשפחתי . מטרת בנק אוצר החייל היא להעניק ללקוחות את הייעוץ האישי, האובייקטיבי והמקצועי ביותר".

משרד האוצר העניק אתמול (28.4.2008) לבנק אוצר החייל אישור לעסוק בייעוץ פנסיוני ללקוחותיו, הן העצמאיים והן השכירים. אישור זה ניתן בהמשך להמלצות ועדת בכר לאפשר את כניסת הבנקים לתחום הייעוץ הפנסיוני עם השלמת מכירת קופות הגמל וקרנות הנאמנות שהיו בבעלותם.

הייעוץ יינתן בבנק באמצעות יחידה מיוחדת לייעוץ פנסיוני, אשר גייסה מומחים לתחומי החיסכון ארוך הטווח: ביטוחי מנהלים, קופות גמל, קרנות פנסיה וקרנות השתלמות. בראש היחידה עומד אלון בלקין. לבלקין ניסיון של 25 שנה בענף הפנסיוני. היחידה כפופה לחטיבת נכסי הלקוחות בראשות הסמנכ"לית אורית חורש. השירות עצמו יינתן במרבית מ 46 סניפי בנק אוצר החייל .

חורש, מציינת כי בנק אוצר החייל, המשתייך לקבוצת הבינלאומי,  יעשה שימוש במערכות הייעוץ והדירוג שפותחו בבינלאומי. המערכות מסייעות ליועצים לבחון עבור הלקוחות את המסלולים הפנסיוניים המתאימים להם ביותר ומאפשרות להם להציג בפניהם ניתוחים של כלל הנכסים הפנסיונים בהתייחס לצרכיהם ולמצבם הכלכלי. 

לדברי ישראל טראו, מנכ"ל בנק אוצר החייל, הצורך בבניית שוק ייעוץ פנסיוני איכותי מתחזק לאור החלת חוק פנסיה חובה לכלל העובדים במשק. לכן, הוא מדגיש, ייעוץ פנסיוני זמין ונגיש המתחשב בשנויים המשמעותיים שהוביל משרד האוצר בתחום הפנסיה, ביניהם האפשרות לניוד פנסיוני, יגרום ללקוחות לחסוך בתבונה תוך עשיית שימוש מושכל בייעוץ המקצועי והאובייקטיבי ביותר שניתן בשוק.

לדברי טראו, בתחום הייעוץ הפנסיוני יש יתרון גדול לבנק אוצר החייל בהיכרות עם הלקוח ובשירות האישי והמשפחתי. מטרת בנק אוצר החייל היא להעניק ללקוחות את הייעוץ האישי, האובייקטיבי והמקצועי ביותר. ייעוץ אובייקטיבי שהעניק הבנק לאורך שנים תוך דגש על טובת הלקוח בלבד.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.