כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

פורטינט משיקה מערכת אבטחת רשתות לארגוני SMB

29/04/2008

Fortinet משיקה מערכת אבטחת רשתות  FortiGate-310B המספקת ביצועים מתקדמים לאבטחת רשתות בחברות SMB; המערכת החדשה תשווק בישראל ע"י TrekIT נציגתה של פורטינט בשוק המקומי

חברת Fortinet®, מהחברות הראשונות בתחום פתרונות UTM להתמודדות עם איומי אבטחה וספקית מובילה בתחום זה, הודיעה היום על פריצת דרך למגזר העסקים קטנים ובינוניים עם מערכת FortiGate™-310 המספקת מגוון רחב של יכולות אבטחה בהתקן יחיד. החברה שילבה ב-FortiGate 310B מעבדי רשת מסוג FortiASIC™, ששולבו בעבר רק במוצרים לארגונים גדולים. 

מוצר זה מאפשר ל- Fortinet להעלות את רף ההספק של חומות אש ורשתות VPN, ובאמצעותו מתאפשר מעתה לעבוד עם התקני אבטחה אלו בקצבי תעבורה של גיגה-בייטים לשנייה. הדבר מאפשר הפעלת חומת אש תוך עיכוב מזערי לביצועים. המערכת החדשה תהיה זמינה ללקוחות מקומיים  על ידי TrekIT, נציגתה של פורטינט בישראל.

כמוצר לארגונים בגודל בינוני, ה-FortiGate 310B מספק את היחס הטוב ביותר בין עלות לביצועים בקטגוריה, עם מהירות עבודה של ה- FireWall וה-VPN העולה על מוצרי רמת הכניסה לארגונים גדולים של המתחרים אך מחירו נמוך משמעותית. יתרונות נוספים שמספקת מערכת FortiGate-310B כוללים דחיסות יציאות (port density) גבוהה עם יציאות אתרנט של 10 גיגה-בייט, ויציאות נוספות של ארבעה גיגה-בייט המתאפשרות באמצעות מודול AMC.

התפוקה המוגברת של ה– FireWall ורשת ה-VPN ודחיסות היציאות הגבוהה של מערכת FortiGate 310B משחררת ארגונים קטנים ובינוניים מאילוצים שמנעו מהם בעבר לפצל רשתות לצורכי אבטחה. היכולת לפצל רשתות מעניקה ללקוחות גמישות ודיוק בניהול רשתותיהם, מאפשרת למנהלי הרשתות ליישם מדיניות גרנולרית וכן, את היכולת לבודד אזורים שנפגעו באירועי אבטחה כדי להגיב מהר יותר לאיומים. יכולות אלו שולבו בעבר במוצרי אבטחה לארגונים גדולים, אך כיום מוצעים גם לשוק הארגונים בגודל בינוני באמצעות מערכת האבטחה FortiGate-310B.

"ארגונים קטנים, או ארגונים עם צוות מחשוב ואבטחה מצומצם, מעונינים לאחד שירותי אבטחת רשתות, כגון - FireWall, רשתות VPN, AV, IPS ופיצול רשתות," אמר יניב ברזילי, מנכ"ל TrekIT"חלק מארגונים אלו מעדיפים שמערכת חומרה אחת תוכל לטפל בכמה שיותר תפקידים, כל עוד הביצועים לא ייפגעו".

מערכת האבטחה FortiGate-310B הנה התקן יחיד המספק ללקוחות הגנה רבת-עוצמה מפני מגוון רחב של איומים. איחוד מערכות אבטחה מרובות על גבי התקן יחיד מגביר את רמת האבטחה ומפחית את עלות רכישת הציוד וההוצאה התפעולית. תכונות חדשות המשולבות ב-FortiGate-310B  מעניקות ללקוחות יתרונות של הספק גבוה, דחיסות יציאות גבוהה בעלות נמוכה, גמישות בשקעים, שיפורים במעבדי התוכן, שיפור מערכת האבטחה וביצועי האנטי-וירוס.

בדומה לכל מערכות FortiGate האחרות, ה-FortiGAte-310B מאחד טכנולוגיות ושירותי אבטחה חיוניים לשיפור הגנתן של רשתות והפחתת עלות הבעלות הכוללת . מערכת FortiGate-310B מספקת הגנה על רשתות ותוכן באמצעות שילוב של שמונה תפקודי אבטחה ושירותי אבטחה חיוניים:   FireWall  , VPN, IPS, אנטי-וירוס, מסנן דואר זבל, מסנן רוגלות, מסנן תוכן אינטרנט וניתוב עומסי תעבורה (traffic shaping). המערכות מתעדכנות אוטומטית באמצעות שירות המינויים FortiGuard™ של Fortinet, המאפשר הגנה עדכנית בכל שעות היממה ובכל רחבי העולם מפני וירוסים, תולעים, סוסים טרויאניים ואיומים אחרים.

אודות YANA Group

YANA Group, אשר הוקמה בשנת 2001, הנה קבוצת חברות בינלאומית לאחזקות ולהשקעות בבעלות פרטית. הקבוצה כוללת 6 חברות המתמחות בתחומים שונים של נדל"ן, תקשורת ומחשוב בסביבה מסחרית. לקבוצת YANA 12 משרדים ברחבי EMEA ועם החברות הבנות בקבוצה נמנות: Pro-Serv, העוסקת במתן פתרונות תקשורת ותשתיות לארגונים; SmartIT, המספקת שירותי הדרכה טכנולוגיים לארגונים; FacilOne, העוסקת בניהול ואחזקת נכסים; מרתון, חברת professional services, העוסקת בהטמעת תוכנות לאופטימיזציה של ניהול התהליכים העסקיים בארגון מבית HP; ו- TrekIT - חברת הפצה לתוכנות בתחום אבטחת המידע , תקשורת וסיסטם. YANA Group נמצאת בבעלות איש העסקים יניב נתן, המשמש מנכ"ל הקבוצה. עם לקוחות החברה נמנים: IBM, HP, HSBC, AT&T, Cisco, Oracle, Comverse ועוד. החברה מעסיקה 350 עובדים בארץ ובחו"ל.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.