כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

ספר חדש: 'מחיסכון למיליון' הדרך בה כל עובד יכול להפוך למיליונר

4/05/2008

ספר חדש: הדרך הפשוטה בה יכול כל פועל להפוך למיליונר

'מחיסכון למיליון' מאת מומחה ההשקעות צביקה ברגמן, משרטט את הדרך הפשוטה בה יכול להפוך כמעט כל אזרח ישראלי למיליונר, אם רק ישמור בקפדנות על מספר כללי חיסכון והשקעה פשוטים ויעילים.

'מחיסכון למיליון' הינו מדריך מפורט וראשון מסוגו המקנה עשרות כלים לחיסכון יומיומי, ומספק מספר רב של דרכי השקעה במסלולים סולידיים ומנייתיים.

בעיתוי שנראה כאילו הוזמן מראש, לאחר אזהרותיו הקשות של ניר כהן המשנה למפקח על הביטוח באוצר, אשר אמר כי הפנסיה של הציבור לא תספיק לו לעת פרישה, יוצא כעת אל מדפי הספרים הספר 'מחיסכון למיליון', אשר מהווה מדריך צעד אחר צעד, לכל ישראלי בכל גיל בדרכו הבטוחה לחיסכון של מיליון שקלים ויותר.

"לחסוך כל יום 20 שקל"

הפילוסופיה של הספר פשוטה: כל מי שיחסוך וישקיע אפילו שקלים בודדים ביום, יכול להבטיח לו ולילדיו עתיד של מיליון שקלים ויותר.

בצורה מפורטת, יסודית ונהירה, מספק ברגמן בספרו הבנה מהירה ויסודית של כל אפשרויות החיסכון וההשקעה הפתוחים בפני כל אזרח ישראלי, ומדגים כיצד יכולים בני כל הגילאים לחסוך יותר ממיליון שקלים בתקופה של כ-30 שנה, ולהבטיח לעצמם פרישה בכבוד.

בחלקו הראשון של הספר מעניק המחבר עשרות טיפים לחיסכון יומיומי אשר עשויים לסייע לכל משפחה בישראל לאסוף בין עשרות שקלים למאות שקלים בשבוע.

בחלקו השני של הספר מציג המחבר ברגמן שיטות השקעה, שבין השאר מסתמכות על השקעה בקרנות נאמנות, בניירות ערך, וביכולת ההתפחה הפלאית של הריבית דה ריבית על חסכונות הציבור. 

"רבים מאיתנו היו רוצים מיליון שקלים, אך נראה לנו שאנחנו צריכים נס כמו זכייה בלוטו, על מנת שנוכל להניח את ידנו על סכום כזה. זוהי אולי הטעות הכי טרגית של רוב הישראלים" אומר צביקה ברגמן. "הספר 'מחיסכון למיליון' נכתב על מנת לאפשר לכל אחד, גם מי שאין לו כל השכלה פיננסית, להגיע לחיסכון של מיליון שקלים ויותר".

ברגמן שופך בספרו אור על מגוון רחב של כלי חיסכון והשקעה, ומסביר בשפה פשוטה וקולחת רבים ממושגי היסוד בחיסכון והשקעה שאינם נהירים לרבים:
• מהי ריבית דה ריבית, וכיצד יש לנהוג על מנת ליהנות ממנה?
• מהם כלי ההשקעה הבטוחים ביותר בתחום שוק ההון?
• כיצד מקצצים משמעותית בהוצאות הביתיות והמשפחתיות?
• כיצד יכול משקיע זעיר לגרום לבנקים לרדוף אחריו עם הצעות מפתות?
• מהי המשמעות האמיתית של הריבית, וכיצד ניתן להשיג תנאי ריבית עדיפים?
• איך בודקים תשואה, ומדוע אחוזים יותר חשובים משקלים? ועוד.

את הספר 'מחיסכון למיליון' ניתן למצוא בין מדפי 'סטימצקי' ו'צומת ספרים'

מחיר הספר: 89 ש"ח

צביקה ברגמן, איש עסקים, סופר ומו"ל, הוא ממייסדי הפורום הכלכלי הראשון ברשת האינטרנט באתר dbursa ומעמודי התווך של קהילת שוק ההון ברשת האינטרנט הישראלית. עד כה, הוציא ברגמן לאור למעלה מ – 26 ספרים, וביניהם רבי מכר כמו "בורסה - פיצוח סודות השוק" ,"בורסה - ספר הזהב", "כסף - שיעורים בכסף ועסקים", "סודות שעשירים יודעים" ועוד.
פרטים נוספים על ספריו ופועלו של ברגמן ניתן למצוא באתר www.sodot.co.il

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.