כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

דאסו סיסטמס מכריזה על מהדורה חדשה של Abaqus עבור CATIA V5 מ- SIMULIA

4/05/2008

מרחיב יכולות סימולציה ריאליסטית ב- CATIA V5

חברת התוכנה דאסו סיסטמס (Dassault Systèmes), מובילה עולמית בפתרונות תלת ממד (3D) וניהול מחזור חיי מוצר (PLM), הודיעה על הזמינות של חבילת התוכנה לניתוח אלמנטים סופיים Abaqus עבור CATIA V5 R18 SP4.

התוכנה פותחה ע"י מותג SIMULIA של דאסו סיסטמס, ומיועדת לביצוע סימולציות ריאליסטיות.

מהדורה חדישה זאת של Abaqus עבור CATIA V5 מספקת יכולות שימושיות משופרות וניתוח תכנון ישירות ב- CATIA V5 להאצת תהליך פיתוח המוצר.

"שימוש בסימולציה ריאליסטית בשלב התכנון אפשר לנו לקצר באופן משמעותי את זמן היציאה לשוק של מנעול חדש שלנו", אמר תומס ולדמן, מנהל מחלקת אנליזות וסימולציות טכניות בחברת Kiekert, ספקית גלובלית של מנעולים לדלתות מכוניות. "בחינת חוזק של מנעולי דלתות מכוניות הנה צורך בסיסי עבורנו, אך הבחינה פיזית הנה איטית ולא מבצעת את כל המשימה. התחלנו את האנליזות הלינאריות שלנו למנעולי דלתות עם חישובי אלמנטים סופיים בתוך CATIA. ע"י הוספת Abaqus עבור CATIA V5 היינו מסוגלים לבצע סימולציות מגע לא-ליניארי מורכבות יותר, אשר נדרשות לנו עבור בחינות מאמצים מדויקות בשלושה ממדים".

" SIMULIA נחושה לספק מערך סקלאבילי של מוצרי אנליזת תכנון, המאפשרים ללקוחותינו להתחיל עם אנליזת תכנון בסיס ולהוסיף תפקודיות כמו מגע לא-ליניארי, אנליזות תרמיות, או מולטי-פיזיקה כנדרש", אמר סטיב קראולי, מנהל מוצר SIMULIA בדאסו סיסטמס. "מהדורה זאת של Abaqus עבור CATIA V5 ממשיכה את האסטרטגיה שלנו לאספקת פתרונות אנליזה  סקלאביליים, המאפשרים להשתמש בסימולציה ריאליסטית לאורך כל מחזור חי המוצר".

בשימוש ב- Abaqus עבור CATIA V5 יכולים אנליסטים מומחים להגדיר ולהטמיע תהליכי אנליזה מאושרים עבור שימוש ברחבי הארגון. יכולת זאת מאפשרת לצוותי תכנון והנדסה לשפר עבודה שיתופית תוך הערכת ביצועי תכנון דרך השימוש במודלים, טכנולוגיה ושיטות אחידים, המסונכרנים עם תכנון CATIA V5 שלהם.

*********
חברת התוכנה דאסו סיסטמס (Dassault Systèmes) - מובילה עולמית בפתרונות תלת ממד (D3) ופתרונות PLM (ניהול מחזור חיי מוצר), מביאה ערך ליותר מ- 100,000 לקוחות ב- 80 מדינות בעולם. כחלוצה בתוכנות 3D מאז 1981, דאסו סיסטמס מפתחת תוכנות ויישומי PLM התומכים בתהליכים תעשייתיים, תוך אספקת חזון בתלת ממד למחזור החיים השלם של מוצרים- מתפיסה ועד תחזוקה ומחזור. כתובת האתר של החברה: www.3ds.com

מגוון מוצרי דאסו סיסטמס כולל את CATIA לעיצוב ותכנון מוצרים וירטואליים; SolidWorks לתכנון ועיצוב מכני בתלת מימד; DELMIA לייצור וירטואלי; SIMULIA – לבדיקות וירטואליות; ENOVIA לשיתופיות גלובלית בניהול חיי המוצר; 3DVIA לחוויית תלת ממד מקוונת ו"טבעית" (lifelike experience). CATIA, SolidWorks, DELMIA, SIMULIA, ENOVIA וכן 3DVIA הם סימנים רשומים של דאסו סיסטמס או של חברות הבנות שלה בארה"ב ובמדינות נוספות. דאסו סיסטמס נסחרת בבורסת הנאסד"ק (DASTY) וביורונקסט בפריז (, DSY.PA13065#).

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.