כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

הלוויינים של Thales Alenia Space ממריאים עם טכנולוגיה של דאסו סיסטמס

5/05/2008

3DVIA Composer משולב עם שרת Microsoft Office Sharepoint יאפשר הרכבת לוויינים ללא טעויות

חברת התוכנה דאסו סיסטמס (Dassault Systèmes), מובילה עולמית בפתרונות תלת ממד (3D) וניהול מחזור חיי מוצר (PLM), הודיעה כי Thales Alenia Space, המתכננת והיצרנית האירופאית המובילה של לוויינים עבור תקשורת, ביטחון, ניווט ותצפיות על כדור הארץ, בוחנת את ההטמעה של מערכת מתקדמת המשלבת את 3DVIA Composer של דאסו סיסטמס ואת מערכת מיקרוסופט אופיס 2007 עם שרת שרפוינט 2007 (Sharepoint), לשיפור רדיקאלי של תהליכי הרכבת לוויינים.

"אתגר מרכזי שלנו  הנו השילוב של מידע ופקודות כתובים ותלת ממדיים לשימוש בחדר הנקי של רצפת ההרכבה", אמר פייר ליפסקי, מנהל הרכבת לוויינים ב- Thales Alenia Space. "השילוב של 3DVIA Composer ואופיס 2007 יאפשר ליצור מסמכים מורכבים מנוהלים ע"י שרת אופיס שרפוינט 2007, ולהשתמש בידע זה במהלך תהליכי ההרכבה בפועל. זה יעזור להפחית טעויות בהרכבה, וישפר מוצרים עתידיים ע"י לכידה במהלך הייצור של ידע אותו ניתן לשלב בתוך מוצרים עתידיים".

"אנו שמחים לראות כי מוצרי וטכנולוגיות שרפוינט הוטמעו לשימוש בתהליכי איכות ברמה עולמית", אמר תומס ריצו, מנהל שרפוינט במיקרוסופט. "החידושים ששותפינו כמו דאסו סיסטמס מביאים לשוק מעל הפלטפורמה שלנו, הנם מימוש של חזון עבור שרת שרפוינט 2007 ומערכת אופיס 2007 כליבה של תשתית פרודוקטיביות".

Thales Alenia Space, בעלת מפעלי ייצור ב- 11 אתרים בצרפת, איטליה, ספרד ובלגיה, משפרת בהתמדה את מערכותיה כדי לאפשר לה לספק ללקוחותיה רמות גבוהות יותר של איכות וזמני אספקה קצרים יותר.  שיפור שיטות היצור שכבר הנן קפדניות, תוך שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר הזמינה, הנו מרכיב מרכזי במימוש שיפורים אלה.

3DVIA Composer, שהנה מערכת יצירת תוכן שולחנית עבור שימוש חוזר בנתוני הגדרת מוצרים דיגיטאליים להפקת תיעוד מוצר, ומערכת אופיס 2007 הנם שילוב טבעי עבור לקוחות כמו Thales Alenia Space הצריכים לרתום את העוצמה של מידע 3D לשיפור תהליכים בסיסיים כמו הרכבת מוצרים, שירות, תמיכת לקוחות, שיווק וייצור.

מערכת כזאת תספק גמישות ללא תקדים, לצד יכולות וקלות של הטמעה, ע"י תפעול בצומת בין התהליכים העסקיים הבסיסיים ועובדי הידע המנהלים תהליכים אלה. כל שלב מתואר בתיעוד המורכב מטקסט ו- 3D, וניתן לגשת אליו בכל זמן, מכל יישום הודות ל- 3D XML.

"לקוחות Thales Alenia Space דורשים זמני אספקה קצרים מתמיד, ובמקביל דורשים שלמות מוצרים בעת הטמעתם בלוויינים", אמר ברונו דלהאיי, סגן נשיא מכירות מוצרי 3DVIA ארגוניים בדאסו סיסטמס. "אנו שמחים שיכולנו לספק את הטכנולוגיה ועבדנו עם מיקרוסופט לאספקת מערכת חדשנית ואיכותית זאת ל- Thales Alenia Space".

*********
חברת התוכנה דאסו סיסטמס (Dassault Systèmes) - מובילה עולמית בפתרונות תלת ממד (D3) ופתרונות PLM (ניהול מחזור חיי מוצר), מביאה ערך ליותר מ- 100,000 לקוחות ב- 80 מדינות בעולם. כחלוצה בתוכנות 3D מאז 1981, דאסו סיסטמס מפתחת תוכנות ויישומי PLM התומכים בתהליכים תעשייתיים, תוך אספקת חזון בתלת ממד למחזור החיים השלם של מוצרים- מתפיסה ועד תחזוקה ומחזור. כתובת האתר של החברה: www.3ds.com

מגוון מוצרי דאסו סיסטמס כולל את CATIA לעיצוב ותכנון מוצרים וירטואליים; SolidWorks לתכנון ועיצוב מכני בתלת מימד; DELMIA לייצור וירטואלי; SIMULIA – לבדיקות וירטואליות; ENOVIA לשיתופיות גלובלית בניהול חיי המוצר; 3DVIA לחוויית תלת ממד מקוונת ו"טבעית" lifelike experience ,CATIA, SolidWorks, DELMIA, SIMULIA, ENOVIA וכן 3DVIA הם סימנים רשומים של דאסו סיסטמס או של חברות הבנות שלה בארה"ב ובמדינות נוספות.

דאסו סיסטמס נסחרת בבורסת הנאסד"ק (DASTY) וביורונקסט בפריז (, DSY.PA13065#).

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.