כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

יצרנית מחשבי האל-כשל סטראטוס זכתה בפרסי מוצר השנה של Infoworld ו- Internet telephony

5/05/2008

יצרני מחשבי האל-כשל סטראטוס (Stratus Technology) המיוצגת בישראל ע"י קונטאל ITS, התחילה את שנת 2008 עם זכייה בשני פרסים למוצריה ופרס ביצועים כולל כספקית טכנולוגיית אל-כשל (Fault-Tolerance).

שי גרשון, מנכ"ל קונטאל ITS, אומר כי סטראטוס זכתה בפרסים בתחרויות שאורגנו ע"י המגזינים Internet Telephony ו- Infoworld, ובפרס תעשיית השירותים הפיננסיים מ- American Banker ו- Financial Insights בתחרות FinTech 100 שלהם.

עורכי Infoworld בחרו בסטראטוס כזוכה בפרס טכנולוגיית השנה 2008 כפלטפורמת אל-כשל הטובה ביותר על בסיס מבחן שנערך לשרת אל-כשל Stratus ftServer 4400 המריץ מערכת הפעלה רד האט לינוקס.
העורך הסוקר פול ונציה, שיבח את הזמינות הרציפה המוצקה כסלע של המערכת. "הוצאת מודול מתוך ה- ftServer 4000 בזמן עיבוד עומס כבד, לא עוררה תלונות מהשרת או מהלקוח שהריץ את המבחנים, והחזרת המודול לשרת לא יצרה תוצאות שליליות", כתב העורך.

סטראטוס גם הצטיינה בקטגוריית התוכנה, כאשר עורכי המגזין Internet Telephony בחרו בפתרון שער סיגנלים לטלקום ENTICE 3.0 שלה כאחד ממוצרי השנה ל- 2008.

פרס ה- FinTech שהוענק לסטראטוס התבסס על 400 תשובות של משתתפים בסקר, ומכיר בספקים של חומרת IT פיננסית לתוכנה ושירותים. סטראטוס, שנכללה ברשימה זו שנה שלישית ברציפות, דורגה במקום ה- 72 לצד חברות כמו NCR, רויטרס ו- CA.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.