כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

הרב אריה דרעי יזומן לעדות בביהמ"ש בירושלים אודות נושאי הביטוח

6/05/2008

הרב אריה דרעי יזומן לעדות בביהמ"ש בירושלים אודות נושאי הביטוח והפנסיה של העובדים ברשת החינוך התורני של ש"ס נתבקש לא לקיים מגע עם מעורבים עד לדיון
 
הרב אריה דרעי, שהיה מראשי ש"ס, נתבקש למסור עדות בבית המשפט בירושלים, כדי לשפוך אור על נושאי הביטוח והפנסיה של עובדי רשת החינוך התורני של ש"ס. עו"ד אלעד מן ממשרד מן-ברק, המייצג בהליכים משפטיים שונים בבית המשפט המחוזי ובבית משפט בשלום בירושלים את שלומי גפן - הבעלים של סוכנות הביטוח "גפן בס"ד", פנה לרב אריה דרעי במכתב ובו ביקש ממנו למסור עדות מומחה ולהיזהר ממגעים עם מקורבים לפרשה.
 
ההליכים בבתי המשפט מתנהלים נגד "שלהבת יהודה אמיתי " - סוכנות ביטוח נוספת ומי שהיה מפקח הביטוח של "שלהבת" ונסובים בעיקרם סביב תוכניות הפנסיה של רשת החינוך התורני של ש"ס.
 
במכתב צוין, כי בין סוכנות הביטוח "גפן בס"ד"  לסוכנות הביטוח "שלהבת יהודה אמיתי", מר יהודה אמיתי ומר משה אמיתי, מתנהלים מאז חודש דצמבר 2006 הליכים משפטיים בערכאות שונות.
 
במסגרת ההליכים המשפטיים המתנהלים, עומדת סוכנות הביטוח "גפן בס"ד" לבקש את עדותו של הרב אריה דרעי כעד מטעמה, כדי לשפוך אור על התנהלותה של סוכנות הביטוח "שלהבת" והבאים מטעמה בשנים האמורות בטיפול בנושאי הביטוח והפנסיה של עובדי רשת החינוך התורני של ש"ס, היות ובאותה תקופה שימש כראש תנועת ש"ס ובידיו מידע רב בנושא וכפועל יוצא, קיים בידו מידע הנוגע להליכים המשפטיים המתנהלים בין הצדדים.

"כפועל יוצא מהאמור לעיל ומכיוון שקיימת לך ידיעה אישית בנוגע לעובדות וטענות אותן יבקש מרשי להוכיח, ובשל העובדה שבכוונת מרשי לזמן אותך כעד מרכזי מטעמו, כדי להסתייע בעדותך על מנת להוכיח את טענותיו, הנך נדרש בזה להימנע מלשוחח מכאן ואילך עם כל אדם הקשור ו/או הבא מטעמה של סוכנות הביטוח שלהבת בכל נושא שבו עוסקים כתבי התביעה וכתבי ההגנה בערכאות השונות כאמור לעיל, ובכל נושא שעליו אתה עתיד להעיד כנגדם, כעד מטעם מרשי.", נאמר בפניה לדרעי.

לדברי עו"ד אלעד מן, דרישה זו נובעת מכך ש"גפן בס"ד" עומדת על כך, שלא תיווצר אף אפשרות קלושה לתיאום עדויות והשפעה עליהן בפרשה סבוכה זו. עוד הוא מציין במכתב, כי בשל אותם הגיונות ממש, נדרש הרב אריה דרעי להימנע מכל קשר עם "שלהבת" ו/או מי מטעמם ו/או באי כוחם של סוכנות הביטוח "שלהבת" ו/או נציגיה ו/או הקשורים עימה, משרד עורכי הדין כבירי-נבו-קידר, בכל נושא בו עוסקות התובענות השונות שהוגשו ובכל הנוגע לנושאים עליהם יתבקש להעיד.

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.